Prožektoriai medžioklei

Prožektoriai yra būtini medžioklės įrankiai, be kurių būtų neįmanoma išsiversti tada, kai prastas matomumas ar lauke tamsu. Su jais žymiai lengviau atlikti svarbiausius darbus, o taip pat pastebėti tolumoje šmėžuojančius laukinius gyvūnus. Toliau skaitydami sužinosite, kokių tipų būna prožektoriai medžioklei ir galėsite išsirinkti sau tinkamiausią gera kaina.

Kaip išsirinkti prožektorių medžioklei?

Medžioklinių prožektorių pasirinkimas labai platus, todėl renkantis svarbu gerai žinoti savo poreikius, apgalvoti visus aspektus. Visų pirma, įvertinkite tai, ar patogu bus prožektorių naudoti, koks jo dydis, ar jis neužims per daug vietos ir neapsunkins rankų. Tuomet apgalvokite, kokie apšvietimo atstumai reikalingi, kokios turi būti prožektoriaus savybės. Pagal tai pasirinksite reikiamą prožektoriaus tipą iš atskirų kategorijų.

Niekuomet nesuklysite rinkdamiesi patikimų gamintojų prožektorius, kurie ilgaamžiai ir aukštos kokybės. Neskubėkite pirkti bet ko, tačiau susipažinkite su pateiktomis prožektorių charakteristikomis. Medžioklinio prožektoriaus pirkimas turi būti visais atžvilgiais apgalvotas, praktiškas sprendimas, nuo kurio priklauso jūsų pačių patogumas.

Nuo ko priklauso prožektorių galingumas

Medžioklės prožektorių galingumą lemia jų tipas ir konkreti panaudojimo paskirtis. Maži kišeniniai prožektoriai paprastai yra skirti pasišviesti kur nors šalia, susirasti reikiamus daiktus. Itin galingi yra specialūs LED prožektoriai, skirti šviesti į tolį. Jiems būdingas intensyvus ir galingas šviesos srautas, kuris yra sukoncentruotas į konkretų tikslą.

Prožektorių galingumą lemia daug įvairių veiksnių. Tai ir gamintojas, ir panaudojimo paskirtis, ir konkretus prožektoriaus modelis, tad viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo. Ties kiekvienos prekės aprašymu rasite viską apie prožektoriaus modelį, jo galingumą, naudojimo subtilybes, kitas technines charakteristikas.

Prieš pirkdami susipažinkite su prožektorių aprašymais iš arčiau, įstikinkite, ar jų galingumas ir kiti techniniai duomenys jus tenkina. Jeigu kyla klausimų, susisiekite su mumis ir padėsime tinkamai išsirinkti.

Kokie yra prožektorių tipai?

Pagal tipą yra išskiriami skirtingi prožektoriai medžioklei. Populiariausi iš jų – tai nedideli, rankiniai prožektoriai, kuriuos galima patogiai nešiotis visur su savimi. Šie įkraunami prožektoriai yra kompaktiški, neužima daug vietos ir puikiai telpa kad ir į medžioklinio švarko kišenę.

Dar vienas patogus apšvietimo sprendimas – prožektorius ant galvos. Su tokiais prožektoriais nepatirsite visiškai jokio vargo, apšvietimą visuomet turėsite su savimi ir nebus užimtos rankos. Kiekvienas medžiotojas iš patirties žino, jog laisvos rankos yra labai svarbu ir suteikia dar daugiau patogumo medžioklėje bei atveria naujas galimybes.

Dažnas pirkėjų pasirinkimas yra skirtingo galingumo pakraunami LED prožektoriai. Juos galima lengvai reguliuoti pasirenkant norimą režimą. Pagaminti iš korozijai atsparaus metalo lydinio, jie yra lengvi, daug nesveria, puikiai atlaiko įvairias oro sąlygas, todėl gali tapti patikimu jūsų medžioklės palydovu.

Populiariausi prožektorių gamintojai

Prožektorių medžioklei gamyba užsiima labai daug įmonių visame pasaulyje. Be abejonės, gamintojo užtikrinama kokybė yra labai svarbus kriterijus renkantis. Geriausia rinktis patikimų ir kokybiškų gamintojų prožektorius. Tokie medžioklės prožektoriai profesionalūs, tarnauja ilgą laiką ir leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius apšvietimo poreikius.

Pas mus rasite tik aukščiausios kokybės, tokių gamintintojų kaip "Nitecore", "Baracuda" ir kt. medžioklės prožektorius geromis kainomis. Kviečiame susipažinti su asortimentu, kilus klausimams, pasikonsultuoti su mūsų specialistais, ir išsirinkti. Internetinėje parduotuvėje rasite platų skirtingo tipo medžioklės prožektorių pasirinkimą gera kaina!