Atsiskaitymo būdai

1.Prekių pristatymo/atsiėmimo būdai ir kainos:

1.1 Kurjeris. Visoje Lietuvoje Jums patogiu metu ir adresu. Ši pristatymo kaina galioja visiems užsakymams. Jums nereikia vargti ir rūpintis prekių atvežimu į jūsų namus! Prekes jums pristatysime į atokiausius Lietuvos kampelius. Užsakymo iki 150 € pristatymo kaina - 3 eur.. Užsakymus nuo 150 eurų visoje Lietuvoje pristatysime nemokamai Jūsų nurodytų adresu.

1.1.1 www.medzioklis.com pirktos prekės bus pristatytos Jums tiesiai į namus, darbovietę ar kitą patogią vietą. Pristatymo vietą nurodykite pildydami užsakymą. Prekes pristatys kurjeris.

1.1.2 Prieš pristatydamas prekes, kurjeris telefonu suderins Jums patogią prekių pristatymo vietą ir laiką.

1.1.3 Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę ir ar nieko netrūksta bei pasirašykite sąskaitą faktūrą, važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą.

1.1.4 Dėmesio. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo ar artimas giminaitis, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

1.2 Nemokamas atsiėmimas Medžioklis parduotuvėse.

5. Pardavėjas užsakymą pradeda vykdyti tik gavęs pilną apmokėjimą už prekes arba pagal atskiroje sutartyje, pasirašytose su Pirkėju, numatytas sąlygas. Išankstinis apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.

6. Neatlikus apmokėjimo nustatytais mokėjimo atidėjimo terminais, Pardavėjo pareikalavimu Pirkėjas privalo sumokėti Pardavėjui už kiekvieną uždelstą dieną iki sueis 15 (penkiolikos) dienų terminas 0,05% delspinigių nuo laiku neapmokėtos sumos, o jei Pirkėjas uždelsia apmokėjimą daugiau kaip 15 (penkiolika) dienų - 0,1% delspinigių nuo laiku neapmokėtos sumos už kiekvieną uždelstą dieną.

7. Jei Pirkėjas daugiau kaip 30 (trisdešimt) dienų pažeidžia mokėjimo terminus (nepriklausomai nuo to, kokia dalis kainos už Prekes yra sumokėta), Pardavėjas turi teisę sustabdyti Sutarties vykdymą iki tinkamo Pirkėjo prievolių pagal Sutartį įvykdymo apie tai raštu arba elektroniniu paštu informuodamas Pirkėją.

8. Jeigu Pirkėjas užsako neįprastas Pardavėjo vykdomų užsakymų praktikai Prekes ar neįprastą Prekių kiekį, Pardavėjas turi teisę reikalauti specialių tokio Užsakymo apmokėjimo sąlygų, įskaitant bet neapsiribojant išankstiniu mokėjimo pavedimu visai ar daliai Užsakymo sumos

.