Ruošiantis medžioti, svarbu pasirūpinti patvaria ir komfortiška apranga. Apranga medžioklei gali būti labai įvairi, pritaikyta skirtingiems dėvėjimo poreikiams. Tačiau visų medžioklinės aprangos pasirinkimų bendra savybė yra geros apsauginės savybės, suteikiančios daugiau komforto nepalankiomis oro sąlygomis. Tai išskirtinai tvirta, iš patvarių medžiagų pagaminta, judesių nevaržanti avalynė, striukės, kelnės, megztiniai, įvairūs medžioklės aksesuarai ir viskas, kas tik gali būti reikalinga dar didesniam patogumui bei medžioklės sėkmei.

Toliau sužinosite apie medžioklinių drabužių pasirinkimus ir atrasite platų asortimentą skirtingiems medžioklės poreikiams puikia kaina.

Medžiokliniai rūbai, kaip išsirinkti?

Kadangi medžioklinės aprangos pasirinkimas labai platus, o prekyboje galima rasti daug ir įvairių variantų, svarbu šioje gausoje nepasimesti ir tinkamai išsirinkti. Pirminis ir pats svarbiausias medžioklinės aprangos kriterijus yra kokybė. Ją labai dažnu atveju nusako gamintojas ir jo prekės ženklas, taip pat suteikiama garantija.

Medžioklinių drabužių kokybei skirti dėmesį labai svarbu, kadangi jie turi būti patogūs, patvarūs, specialiai pritaikyti laiko leidimui gamtoje sudėtingomis aplinkos sąlygomis. Siekiant sutaupyti ir perkant bet ką ir iš bet kur labiau tikėtinas greitesnis tokių rūbų susidėvėjimas.

Taip pat labai svarbus praktinis pasirinkimo kriterijus. Iš anksto numatykite, kokiomis sąlygomis medžiosite, ar sausumoje, ar laukuose, miškuose, ar arčiau vandens telkinių, pelkių. Pagal tai ir drabužių savybių pasirinkimas. Vieni rūbai labiau tinka sausumos gyvūnų medžioklei, o kiti vandens.

Be abejonės, didelę įtaką medžioklės drabužių pasirinkimui turi sezoniškumas. Svarbu atsižvelgti į lauko temperatūrą ir oro sąlygas. Žiemos sąlygomis tinka tik žieminė avalynė ir drabužiai, kitais metų laikais – universalūs aprangos pasirinkimai.

Renkantis atidžiai išnagrinėti drabužių aprašymus, jeigu reikia, pasitarti su specialistais. Kuomet viską kruopščiai įvertinsite, tikrai neprašausite pro šalį.

Kuo skiriasi medžioklinė ir žvejybinė apranga?

Medžioklinė ir žvejybinė apranga bei avalynė dažnai būna panaši ir tam tikrais atvejais gali būti naudojama universaliai, tačiau žvejybos aprangai būdingos kiek kitokios savybės. Žvejams skirta apranga yra dar atsparesnė drėgmei ir vandeniui, sukurta specialiai žvejybai. Kiek kitokia ir žvejų avalynė – tai ilgi guminiai batai, skirti bristi giliau į vandenį. Medžiojimui dažniausiai naudojami lengvesni odiniai batai, arba trumpi guminiai botai. Medžiotojams ir žvejams skirtą aprangą rasite atskirai išskirtose prekių kategorijose.

Medžiokliniai rūbai internetu

Mūsų asortimente pristatomi tik aukštos kokybės, patikimų ir gerai žinomų gamybos profesionalų sukurti medžiokliniai rūbai. Tai ir lietuviška, ir užsienio gamintojų produkcija. Medžiotojams gali labai įvairūs aprangos bei avalynės pasirinkimai, tačiau ne ką mažesnis ir žvejo aprangos pasirinkimas.

Kviečiame susipažinti su pasiūlymais iš arčiau ir išsirinkti! Pirkdami internetu rasite ne tik platų medžioklinės bei žvejybai pritaikytos aprangos asortimentą, bet ir geras kainas.