Pirštinės medžioklei

Pirštinės yra svarbus medžiotojo aprangos elementas, nuo kurio priklauso jūsų patogumas ir gera savijauta medžioklės metu. Su patogiomis, tvirtomis pirštinėmis nebus baisios jokios oro sąlygos, galėsite jaustis komfortiškai lyjant lietui, esant drėgmei, išsaugosite šiltas ir sausas rankas.

Toliau šiame straipsnyje rasite trumpą medžioklinių pirštinių aprašymą – kokiomis apsauginėmis savybėmis jos pasižymi ir kokie galimi pasirinkimai. Kviečiame susipažinti su mūsų pristatomu medžioklinių prekių asortimentu iš arčiau ir išsirinkti.

Kuo skiriasi pirštinės medžioklei ir žvejybai?

Medžioklinės pirštinės nėra įprastos darbinės pirštines. Jos pagamintos specialiai medžioklei, nes yra ypatingai lengvos, tvirtos, tuo pačiu nevaržančios pirštų judesių. Didelis dėmesys skiriamas tokių pirštinių gamybai parenkant tvirtas ir kokybiškas medžiagas, naudojant modernias gamybos technologijas.

Medžioklinės pirštinės yra neperpjaunamos, ypatingai tvirtos, sukurtos ekstremalioms sąlygoms siekiant išsaugoti maksimalų komfortą. Pagal suteikiamą atsparumą jos yra skirstomos į keletą skirtingų lygių, numatant atsparumą susidėvėjimui pagal ciklų skaičių, atsparumą prapjovimui, pradūrimui, praplėšimui.

Tiek medžioklinės, tiek žvejo pirštinės nors ir yra pristatomos skirtingose kategorijose ir pasižymi ne visai vienoda panaudojimo paskirtimi, pasižymi panašiais atsparumo lygiais ir yra ilgaamžės. Be jų tikrai neapsieitumėte kai oras šaltas ar drėgnas ir gamtoje tenka praleisti ilgesnį laiką.

Medžioklinių pirštinių tipai

Medžioklinės pirštinės būna labai įvairios. Pasirinkimas priklauso nuo metų laiko, tad galimi skirtingi variantai skirtingiems metų laikams. Šiltos kumštinės medžioklės pirštinės idealiai tinka žiemai, kad nesušaltumėte net ir pačiomis ekstremaliausiomis oro sąlygomis.

Kiek plonesnės neperšlampamos pirštinės idealios rudens metu, taip pat pavasarį, kai lauke daug drėgmės. Kokybiškos apsauginės medžiagos nuo drėgmės apsaugo rankas ir leidžia jaustis patogiai, kas itin aktualu tiek esant vėsesniam orui, tiek lyjant lietui vasaros metu.

Metas išsirinkti iš plataus medžioklinių pirštinių asortimento ir pasirūpinti savo komfortu įvairiomis medžioklės sąlygomis! Mūsų asortimente – tik žymių gamintojų produkcija, tad atrasite plačią pasiūlymų gausą ir įvairias kainas skirtingiems medžioklės poreikiams.