Marškinėliai medžioklei

Ruošiantis į medžioklę, svarbu pasirūpinti kokybiška apranga. Daug įtakos jūsų patogumui turi ne vien išoriniai lietui atsparūs rūbai, bet ir kiti drabužiai. Marškinėliai, kurie nešiojami prie kūno, turi būti laisvi, patogūs, nevaržantys judesių ir kokybiškos medžiagos, kad juos būtų gera ir patogu dėvėti. Toliau sužinosite, kokie yra populiariausi medžioklės marškinėlių tipai ir atrasite platų jų pasirinkimą geromis kainomis.

Marškinėlių tipai

Marškinėliai medžioklei skirstomi į du pagrindinius tipus. Tai trumpų rankovių, labiau vasariniai, ir ilgų rankovių šilti marškinėliai. Dabar trumpai peržvelgsime šiuos du marškinėlių tipus ir kokiais privalumais jie pasižymi.

Ilgomis rankovėmis

Medžiokliniai marškinėliai ilgomis rankovėmis – tai puikus pasirinkimas vėsiuoju metų laiku. Išsirinkus sau tinkamą marškinėlių dydį ir modelį, galėsite mėgautis patogumu. Šilti, tamprūs, elastingi, iš aukštos kokybės medžiagų pagaminti marškinėliai apsaugos ir nuo šalčio, ir nuo vėjo bei drėgmės smelkimosi. Žinoma, ant viršaus dar reikėtų dėvėti atitinkamą medžioklės aprangą – šiltus megztinius ir striukes.

Trumpomis rankovėmis

Trumparankoviai marškinėliai yra dažnas vasaros sezono pasirinkimas. Jie itin patogūs, nevaržo judesių, leidžia jaustis maloniai. Tuo pačiu medžiokliniai marškinėliai puikiai tinka žygiams ir laiko leidimui gamtoje – tai universalus ir patiems įvairiausiems poreikiams pritaikomas pasirinkimas.

Pas mus rasite platų tiek ilgarankovių, tiek trumparankovių marškinėlių asortimentą skirtingiems medžioklėms poreikiams. Galimi labai įvairūs marškinėlių dydžiai ir modeliai, pritaikyti dar didesniam patogumui. Susipažinkite su mūsų pasiūlymais internetu iš arčiau ir išsirinkite!