Avalynė medžioklei

Gera, kokybiška medžioklės avalynė – tai jūsų patogumo ir geros savijautos garantas. Ne paslaptis, jog medžioklė reikalauja tikrai daug pasišventimo ir kantrybės. Dažnai tenka praleisti nepalankiomis oro sąlygomis lauke ištisas valandas, lyjant lietui klampoti per balas ir purvynus, kęsti drėgmę ir šaltį. Su kokybiškais medžioklės batais bei apranga diskomfortą galėsite greitai pamiršti, tad metas susipažinti su medžioklės reikmenų pasiūlymais ir išsirinkti.

Toliau skaitydami sužinosite, kas svarbu renkantis gerus batus medžioklei ir kokie galimi kokybiškos avalynės pasiūlymai.

Kaip išsirinkti sau tinkamus batus medžioklei?

Medžioklės batai – tai tvirti, įvairioms aplinkos sąlygoms atsparūs neperšlampami batai, užtikrinantys komfortiškumą. Nuo įprastų batų jie skiriasi sustiprintomis apsauginėmis savybėmis, tad leidžia nebijoti drėgmės, lietaus, šalčio. Būdami labai tvirti, tuo pačiu jie lengvi ir nevaržantys judesių, kas itin svarbu medžioklės metu.

Rinktis medžioklinius batus reikėtų pagal metų laiką, kadangi galimi tiek žieminiai, tiek kitų sezonų avalynės pasiūlymai. Taip pat reikšmingą vaidmenį turi tai, kur ir kokiomis sąlygomis medžiosite. Medžiojant arti vandens telkinių ar pelkynų naudingi neperšlampami guminiai batai.

Kuo skiriasi žvejybiniai batai nuo medžioklinių?

Vienas dažniausių pirkėjų klausimų yra medžioklinių ir žvejybinių batų skirtumai. Kuo vis tik skiriasi batai medžiotojams ir žvejams, ar galima naudoti tuos pačius batus ir medžioklei, ir žvejybai? Iš esmės, medžioklės ir žvejybos batai yra panašūs, pasižymi geromis apsauginėmis savybėmis nuo drėgmės ir šalčio. Tai patvari, buvimui gamtoje pritaikyta avalynė, su kuria galima jaustis komfortiškai.

Ir vis tik toli gražu ne viskas, kas tinka žvejybai, lygiai taip pat gali būti taikoma ir medžioklei. Žvejai dažniausiai renkasi ilgus guminius botus, kurie leistų įbristi giliau į vandenį, o medžiojant labiau tinka judesių nevaržantys, lengvesni batai, kurie gali būti tiek guminiai, tiek odiniai. Būtent todėl žvejo ir medžiotojo batai yra išskiriami į skirtingas kategorijas, kuriose kiekvienas ras tai, ko labiausiai reikia pagal specifinius poreikius.

Mūsų pateikiamame medžioklės reikmenų asortimente rasite pačių įvairiausių pasirinkimo variantų skirtingiems medžioklės poreikiams puikiomis kainomis. Kviečiame susipažinti su medžiotojo avalynės pasiūlymais iš arčiau ir išsirinkti!