Batai Hart Treksta Talker

" Hart Treksta Talker" batai yra sustiprinti ir atrodo sportiškai. Jie turi šias savybes:

Gamybos sistema: "NESTFIT Technology".

Patogus vidpadis: EVA dviejų tankių formos ir PORON® (medžiaga, pasižyminti didele smūgio absorbcijos geba).

Padas: Hypergrip su neslidžia ICELOCK ir IST sistema.

Svoris: 610 gr. (Dydis 43 EUR).

Sudėtis:

Išorė: "Nubuck" oda su hidroizoliacine danga.

Vidinis pamušalas: Neperšlampamas / kvėpuojantis "GORE-TEX®" membrana.

Technologijos:

"Gore-Tex" membrana: "GORE-TEX®" avalynė yra kvėpuojanti ir nepralaidi vandeniui. Jį sukūrė inžinieriai, kad būtų pasiektas optimalus klimato komfortas. "GORE-TEX®" membrana yra laminuota prie vidinio pamušalo, užtikrinant aukšto efektyvumo funkcinį audinį. Be to, to vidinio pamušalo siūlės yra termiškai uždaromos specialia "Gore-Tex" juostele. Pamušalas suteiks mums ilgalaikį nepralaidumą, maksimalų kvėpavimą ir apsaugą nuo vėjo. "GORE-TEX®" audinių paslaptis slypi jo revoliucinėje dviejų funkcijų membranoje. Membrana sudaryta iš išplėstinio politetrafilo uoretileno (ePTFE). Jame yra daugiau kaip 9 milijardai mikroporų 2,5 kvadratiniame centimetre. Šios poros yra maždaug 20 000 kartų mažesnės nei vandens lašas, bet 700 kartų didesnės nei drėgmės garų molekulė.

Siūlės sandarinimas: Skylės, susidarančios adatomis siuvant audinį, odą, pamušalą ir kt., Yra mažos, tačiau gali sukelti nutekėjimą. Dėl šios priežasties, jei siūlės nėra visiškai uždaromos, net ir labiausiai nepralaidus audinys gali išlaikyti kūną sausą. Norėdami gauti ilgalaikį nepralaidumą, "Gore-Tex" gaminiai taiko "Gore-Seam Tape" technologijas. Šios juostos visiškai užkemša kiekvieną mažytę skylę, kurią sukuria siuvimo mašinos adatos.

"Hypergrip" padai: "Hypergrip" gamina pažangiausias padas pasaulyje. Įdiegdami naujausią technologinę pažangą, plėtojamą kiekvieną dieną, jos padas yra testuojamas ir testuojamas visų platintojų ir prekės ženklų tarptautiniu mastu, gaunant pasitenkinimą ir patvirtinimą lauko rinkoje. "Hypergrip" tyrimų ir plėtros padalinį sudaro daugiau nei 40 specialistų, kurie nuolatos kreipiasi į technologinius patobulinimus, reikalingus tam, kad "Hypergrip" būtų pripažintas pagrindiniu lauko prekės ženklu pagal jų padų kokybę.

Ledo užrakto sistema: Ši revoliucinga technologija apima avalynės padus, mikro stiklo pluoštus, esančius vertikalioje padėtyje 90 ° kampu nuo pado paviršiaus. Taigi jie sukuria neslidžias vietas ir pasiekia įspūdingą sukibimą su slenkančiais paviršiais, įskaitant ledą.

"TrekSta NestFit" technologija: teikia savo avalynės apsaugą ir sukuria ergonomiškos dizaino pridėtinę vertę. Ši technologija suteikia maksimalų komfortą jūsų pėdoms, prisitaikančioms prie natūralios jūsų pėdų formos.

Nepriklausoma pakabos technologija: Ši technologija leidžia jūsų kojoms prisitaikyti prie nenormalių ir nelygių paviršių per pado struktūrą, kuri juda savarankiškai. IST technologija veikia kaip spyruoklė, kiekvienas liežuvis juda savarankiškai, kad prisitaikytų prie skirtingų paviršių, kad ir kokie jie būtų netaisyklingi.

*Šios prekės sandėlyje neturime. Užsakius galimas pristatymas per 10 darbo dienų.

Choose a variant:

139.00 €