Prožektorius Dobermann

Dobermann prožektorius puikiai tinka naudoti medžioklėje vidutiniu atstumu 70-100 metrų, o didžiausias atstumas - 381 metrai. Ryškumas tuo pačiu metu siekia 1000 liumenų. Visiška apsauga nuo vandens, purvo ir dulkių pagal IP68 standartą - žibintuvėlis veikia net ir panardinus į 25 metrų gylį. Atlaiko kritimus iš 10 aukšto. 

Komplekte yra naujos kartos taktinis žibintuvėlis, 18650 Li-Ion 3200 mAh baterija, spalvų filtrai žalias ir raudonas, nuotolinio valdymo jungiklis su laidu tvirtinimui ant ginklo, taip pat patogus plastikinis dėklas.

 NUOTOLINIS JUNGIKLIS (laidas) tinkamas prie bet kurio ginklo. Laidas tęsiasi iki 70 cm.

MAGNETINIS MONTAVIMAS. Šį žibintuvėlį lengvai primontuosite prie bet kokio tipo ginklo, dviračio ar bet kokio kito metalo turinčio daikto 8-30 mm skersmens. Suderinamas su Armytek žibintuvėliais, kurių korpuso skersmuo yra 25,4 mm ir galvutės skersmuo iki 64 mm. Gamintojas užtikrina patikimą žibintuvėlio tvirtinimą vienu judesiu lengvai pritvirtinant ir nuimant. Pagaminta iš tvirtų ir lengvų medžiagų. Dėl ypač stiprių dvigubų magnetų išlaiko iki 8 kg. Atlaiko bet kokio kalibro atatrankas.

SPALVŲ FILTRAI Žalias filtras skirtas medžioklei miškingose ​​vietose. Žalia šviesa iš šono nepastebima, gyvūnai jos nesuvokia kaip grėsmės. Raudonas filtras skirtas medžioklei atviruose vietose ir žemėlapių skaitymui. Raudona šviesa patogi naktiniam matymui, efektyvi riboto matomumo sąlygomis, beveik nepastebima gyvūnams.

DĖKLAS Tvirtas nailoninis dėklas su keliomis tvirtinimo galimybėmis: ant bet kokio pločio diržo, ant Molle laikiklio, ant bet kokios kitos įrangos dėl patvaraus plieno žiedo.

10 metų garantija.

200.00 €