Prožektoriai (žibintuvėliai) ant galvos

Categories

Prožektorius ant galvos yra be galo praktiškas ir patogus apšvietimą suteikiantis įrankis, kuris pravers tiek medžioklėje, tiek žygiuose gamtoje, važinėjant dviračiu ir bet kokioms kitoms veikloms, kai prastas matomumas ir yra tamsu. Nedideli, tačiau pakankamai galingi LED prožektoriai suteikia dar daugiau patogumo – jie neužima rankų, kadangi yra tvirtinami prie galvos, todėl rankos visuomet lieka laisvos.

Toliau skaitydami sužinosite apie prožektorius ant galvos ir atrasite platų, įvairiems poreikiams pritaikomą asortimentą.

Kaip išsirinkti prožektorių ant galvos?

Judėjimo laisvė ir komfortas – tai svarbiausi žibintuvėlių ant galvos raktiniai žodžiai. Visai nesvarbu, ar keliaujate dviračiu, ar plaukiate baidarėmis, ar kopiate į kalnus. Papildomas šviesos šaltinis ir laisvos rankos bus geriausias sprendimas visada, tad belieka tik išsirinkti konkretų, savo apšvietimo poreikius labiausiai atitinkantį prožektorių.

Rinkdamiesi susipažinkite su prožektorių aprašymais, jeigu kartais kiltų klausimų, pasitarkite su specialistais. Įvertinkite, kokie apšvietimo atstumai, koks šviesos srautas jum reikalingas, susipažinkite su kitomis techninėmis charakteristikomis.

Mūsų internetinėje medžioklės prekių parduotuvėje rasite iš tiesų labai platų medžioklei ir ne tik tinkamų prožektorių pasirinkimą. Tai skirtingo galingumo įkraunami LED žibintuvėliai, tiek rankiniai ir kišeniniai, tiek tvirtinami prie galvos. Pastarasis žibintuvėlių tipas itin patogus ir yra vienas populiariausių medžiotojų tarpe, tačiau universalus, pritaikomas patiems įvairiausiems poreikiams.

Prožektorių ant galvos tipai

Pas mus pristatomi tik profesionalūs apšvietimo sprendimai iš patikimų produkcijos gamintojų. Prekėms suteikiama ilgalaikė garantija, todėl visuomet galėsite būti tikri, jog pasirinkote teisingai. Kokybiški prožektoriai ant galvos yra sukurti taip, kad būtų atsparūs įvairioms aplinkos sąlygoms ir galėtumėte juos naudoti lyjant lietui, esant drėgmei ir kitose nenumatytose situacijose.

Pagal tipą išskiriami prožektoriai, įkraunami baterijomis, taip pat prožektoriai su akumuliatoriais. Baterijų tvirtinimo būdas gali būti integruotas arba keičiamas. Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo prožektoriai ant galvos su 18650 tipo baterijomis.

Kviečiame įsigyti aukštos kokybės žibintuvėlių internetu! Pas mus rasite ne tik platų prožektorių ant galvos asortimentą, bet ir geras kainas su nuolaidomis.