INFIRAY E3W TERMOVIZORIUS

E3w modelis išsiskiria ergonomišku dizainu, soft touch danga ir kompaktišku dydžiu. 19 mm objektyvas leidžia aptikti objektus esančius už 696 metrų.

Savybės

  • Budėjimo režimas
  • WiFi ryšys
  • 50Hz kadrų dažnis
  • Fotografavimas ir vaizdo įrašymas

Tai yra idealus pagalbininkas medžioklėje ar tarnyboje kai reikia surasti ir stebėti gyvūnus ar žmones prietemoje, visiškoje tamsoje naktį esant bet kokioms oro sąlygoms. Termovizoriumi galima pastebėti šilumą skleidžiantį žmogaus dydžio objektą nutolusį iki 696 metrų atstumu.

Aukštas kadrų dažnis
50Hz kadrų dažnis garantuoja geriausią vaizdo raišką, judantys objektai atvaizduojami aiškiai, kokybiškai užfiksuosite kiekvieną norimą akimirką.

PIP Funkcija
"Picture-in-Picture" (Vaizdas vaizde) padidina vaizdo tikslumą, Ekrano viršuje atsiranda ekranėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti objektą išlaikant didesnį matomumo lauką bendrame ekrane.

5 spalvų paletė
5 spalvų paletės leidžia pasirinkti akiai patogiausią variantą -"white hot", "black hot", "red hot" , "color" ir "hot target highlight". Greitas ir paprastas perjungimas tarp skirtingų spalvų palečių.

Didelis aptikimo atstumas
Galingas objektyvas kartu su terminio vaizdo jutikliu su NETD 50 mK jums suteikia išskirtines aptikimo galimybes.

Apsaugos klasė IP66
Termovizinį monokuliarą galite drąsiai naudoti bet kokiu oru. Įrenginys turi IP EAC sertifikatą su IP66 apsauga, korpusas atsparus drėgmei, trumpam vandens užpylimui, nepralaidus dulkėms ir kitiems nešvarumams.

Vaizdo įrašymas ir "Wi-Fi" ryšysPrietaise yra integruota 16 GB vidinė atmintis. Prietaisu galima padaryti 40 000 nuotraukų ir 24 valandų filmuotos medžiagos. Įjungus "WiFi" galėsite prisijungti prie išmaniojo telefono arba planšetės, tiesiogiai transliuoti vaizdą ar perkelti failus iš prietaiso bei atnaujinti termovizoriaus operacinę sistemą.

Karščiausio objekto aptikimasGreitas karštų objektų aptikimas - įjungus šį režimą yra parodomas karščiausias objektas esantis matymo lauke.

Pakuotę sudaro
Termovizorius, medžiaginė prietaiso įmautė, kaklo dirželis, riešo dirželis, maitinimo blokelis, USB laidas, garantinis talonas.


1,295.00 € 1,095.00 €