Templiniai ginklai

Sudėtinis lankas MAN KUNG MK-CB55B

Sudėtinis lankas MAN KUNG MK-CB55B Šis lankas turi kaiščio tašką , kurį galite pritaikyti pagal savo šaudymo atstumą. Dėl reikalaujamo 55 LBS pritraukimo svorio šis lankas yra ypač tinkamas 16 metų ir vyresniems žmonėms. Jis skirtas dešiniarankiams lankininkams. Lygiosios svoris: 55 LBS; Greitis: 206 FPS - 63 m / s; Svoris: 1814 gramų; Ilgis: 105,4 cm; Stiklo pluošto galūnės; Aliuminio statiklis.

165.00 €

Sudėtinis lankas MAN KUNG MK-CB75B

Sudėtinis lankas MAN KUNG MK-CB75B Reguliuojamas ir šio lanko traukimo svoris, ir tempimo ilgis. Instrukcija aiškiai paaiškina, kaip galite jas sureguliuoti. Traukimo ilgį galima reguliuoti coliais, o traukimo svorį - kas 5 svarus (LBS). Šis lankas yra su kaiščiu ir strėlės atrama. Jis yra skirtas dešiniarankiams žmonėms ir ypač tinka lankininkams nuo 18 metų. Traukos svoris: reguliuojamas nuo 50 iki 75 LBS; Greitis: 270 FPS - 82 m / s (esant 75 LBS); Svoris: 1996 gramai; Ilgis: 88,9 cm; Stiklo pluošto galūnės; Aliuminio statiklis.

245.00 €

Lankas

Lankas lengvas, pagamintas iš lankstaus plastiko. Šis lankas puikiai tiks paaugliams ir suaugusiems pradedantiems lankininkams. Jis komplektuojamas su rankos apsauga, strėlių dėtuve, į kurią tilps 8 strėlės Bendras ilgis: 116,8 cm Įtempimo ilgis : 61 cm Strėlės greitis : 26 m/s Svoris : 748gr. - Rankų ir pirštų apsauga - 2 strėlės - Dėklas strėlėms

88.00 €

  Templiniai ginklai yra puiki laisvalaikio pramoga tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Šiai kategorijai priskiriami ginklai, kuriuose naudojama raumenų jėga, perduodama šoviniui per templę. Tačiau neapsigaukite – kai kurie iš šio tipo ginklų gali išvystyti didelį šovinio greitį ir kelti pavojų, todėl visada elkitės itin atsargiai.

  Itin galingi templiniai ginklai yra priskiriami A kategorijos ginklams, mažesnio galingumo – B kategorijos ginklams (500-1200N). Visgi daugelis templinių ginklų tokios jėgos nepasiekia, todėl gali būti įsigyjami, laikomi ir naudojami be leidimo. Visgi tai nereiškia, kad su šiais ginklais nereikia elgtis atsargiai.

  Kas yra templiniai ginklai?

  Templiniai ginklai – tai tokie šaunamieji ginklai, kurių konstrukcijoje svarbiausią funkciją atlieka templė. Šie ginklai gali būti naudojami šaudymui į taikinius, pramogai, žaidimams, sportui, medžioklei templiniai ginklai negali būti naudojami Šie ginklai yra itin tikslūs, gali turėti specialias taikiklio sistemas.

  Templiniai ginklai gali būti vienašūviai ar daugiašūviai – šio tipo ginklai naudojami sporte, tai leidžia šaudyti greičiau. Šovinys yra iššaunamas įtempiant ir paleidžiant templę, taip raumenų jėga perduodama šoviniui.

  Templinių ginklų tipai

  Templiniai ginklai gali būti labai įvairūs ir žavi savo unikalia išvaizda. Vis dėlto kaip populiariausius pagal konstrukciją galima išskirti kelis šių ginklų tipus:

  Lankai yra vienas populiariausių templinių ginklų, jie plačiai naudojami tiek sportui, tiek pramogoms. Lanku šaudyti smagu ir įdomu, tačiau tai reikalauja lankininko įgūdžių, puikios technikos ir fizinės jėgos. Priklausomai nuo lanko rūšies, skiriasi ir jo valdymas bei šūvio tikslumas.

  Arbaletai naudoja mechaninę jėgą šoviniui (strėlei) išstumti. Jie yra pranašesni už lankus, todėl dažniau naudojami medžioklėje. Šūvis arbaletu yra tikslesnis, greitesnis, strėlė gali įveikti didesnį atstumą.

  Laidynės, svaidyklės – šio tipo templiniai ginklai yra puiki pramoga vaikams. Šūvis iš šio ginklo yra patikimas ir gana galingas, tačiau juo taikytis sudėtingiau. Laidynės gali būti viengubos arba dvigubos, užtaisomos dviem šoviniais.