Laidynės, ragatkės (svaidyklės)

Categories

Laidynes, vadinamąsias ragatkes, naudoja ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Šio tipo ginklai puikiai tinka pramogai, žaidimui, treniruotėms, jų rasite ir mūsų parduotuvėje. Tai nėra labai galingas ginklas, todėl leidimo laidynei ar svaidyklei paprastai nereikia. Šio tipo templiniai ginklai gali būti labai skirtingos išvaizdos, tad nepasimeskite ir pasirinkite tokią laidynę, kurią bus patogu nešiotis ir naudoti.

Šis ginklas užtaisomas gali būti tiek šratais, tiek akmenukais ar kitais nedideliais daiktais. Nuo pasirinkto šovinio priklauso ir šūvio greitis, ir atstumas.

Kam reikalingos laidynės?

Šis templinis šaunamasis ginklas gali būti naudojamas laisvalaikio pramogai, žaidimams. Medžioklei laidynės nėra naudojamos dėl ribotos šaunamosios galios ir ginklo pobūdžio apskritai. Visgi vadinamosios ragatkės gali praversti, kai reikia sukelti triukšmą, pabaidyti gyvūną. Stovyklavimui skirti skirti modeliai išsiskiria maskuojančiomis spalvomis, minimalistiniu dizainu.

Žinoma, tai gali būti ir puiki priemonė pramogai – šaudyti iš laidynės yra sudėtinga, tačiau labai smagu. Šaudymą iš laidynės gali išbandyti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, tačiau būtina imtis atsargumo priemonių, paaiškinti vaikams ginklo naudojimo taisykles. Laidynės ir svaidyklės taip pat gali būti naudojamos sportui, treniruotėms lavinant taiklumą.