Savigynos priemonės

  Siekiant apsaugoti save, savo šeimą, namus ar turtą reikalingos savigynos priemonės. Tai įvairūs šaunamieji ginklai ir ne tik, kurie dažniausiai naudojami atgrasyti užpuolikus. Su savigynos priemonėmis galima jaustis saugiau ir užtikrinčiau, jomis naudojantis paprastai siekiama nieko nesužeisti, o tiesiog užkirsti kelią galimai nelaimei, konfliktui ar apiplėšimui.

  Skaitydami toliau sužinosite, kokie legalūs savigynos reikmenys pristatomi mūsų internetinėje parduotuvėje ir atrasite platų jų pasirinkimą patraukliomis kainomis.

  Kokios yra legalios savigynos priemonės?

  Norint laikyti namuose šaunamuosius ginklus, reikalingi specialūs leidimai. Savigynai skirtais ginklais laikomi tie, kurie atitinka nurodytus kriterijus, todėl toli gražu ne visi šaunamieji ginklai gali būti laikomi namuose kaip savigynos priemonės.

  Dažnai savigynai užtenka ir paprastesnių priemonių, tokių kaip specialūs purškiami dujų balionėliai. Ši patikima ir veiksminga priemonė gali padėti atsikratyti užpuolikų, dujų balionėliai būna veiksmingi iš 3, 4 ar net 6 metrų atstumo.

  Į akis papurkštos dujos nesužaloja ir nėra kenksmingos sveikatai, tik laikinai sutrikdo ir išveda užpuoliką iš pusiausvyros. Be abejonės, savigynos priemonės yra naudojamos tik savigynai ir jokiu būdu ne puolimui.

  Dar savigynai gali būti naudojami elektrošokai, kuriems leidimas nėra būtinas. Jie priskiriami nešaunamųjų ginklų D kategorijai. Tai legali savigynos priemonė, kurią galite įsigyti tik specializuotose ginklų parduotuvėse.

  Pas mus rasite platų legalių savigynos priemonių pasirinkimą geromis kainomis! Kviečiame susipažinti su asortimentu iš arčiau ir išsirinkti tai, ko reikia dar didesniam Jūsų saugumui.