Jaukai, viliokliai žvėrims

Specialūs jaukai, viliokliai žvėrims yra puikios priemonės, palengvinančios įprastą medžioklę. Be jų medžioklės procesai būtų sudėtingesni, užtruktų daugiau laiko. Norint, jog viskas vyktų greičiau, lengviau ir paprasčiau, naudinga pasinaudoti medžioklės jaukų teikiamomis galimybėmis. Tačiau norint efektyvių rezultatų, reikėtų žinoti, kas labiausiai konkrečiu atveju tinka, kokio tipo jaukus ir vilioklius geriau rinktis.

Ar viliokliai efektyvūs?

Vilioklių žvėrims efektyvumas iš tiesų priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir kokiems konkretiems poreikiams šias priemones taikote. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite be galo platų medžioklinių vilioklių pasirinkimą skirtingiems žvėrims. Rinkdamiesi galėsite aiškiai matyti, kas kam naudojama, kaip naudojama, kokiais privalumais pasižymi. Tuo pačiu internete visuomet galite rasti patyrusių medžiotojų atsiliepimus apie naudojamas priemones, kas padės dar geriau atsirinkti.

Renkantis visuomet rekomenduojame pasidomėti vilioklių savybėmis ir praktinėmis panaudojimo galimybėmis atidžiau, paskaityti prekių aprašymus. Kilus klausimams, kviečiame pasitarti su mūsų specialistais, kurie padės išsirinkti konkretiems medžioklės poreikiams tinkančius jaukus.

Jaukų ir vilioklių tipai

Jaukų ir vilioklių tipai labai įvairūs. Pradėkime nuo pačių paprasčiausių. Tai specialios imitacijos, kurios suklaidina žvėris ir juos privilioja. Pavyzdžiui, garso imitacijos, kurios išgaunamos pučiamaisiais įrankiais. Specialiais švilpukais imituojami zuikiai ar kiti laukiniai žvėreliai, galimas ir sužeisto žvėrelio imitavimas. Į garsus gyvūnai reaguoja labai jautriai, todėl tai iš karto pritraukia jų dėmesį.

Kitas populiarus jaukų tipas – suvilioti kvapu. Elniai paprastai neatsispiria persimonų kvapui, todėl juos viliojant naudojami specialūs šio kvapo purškiami skysčiai, kuriuos galite užpurkšti ant pašaro ar augmenijos. Dar medžiotojai mėgsta naudoti tepamas dervas, kurios veikia irgi uoslės sužadinimo pagrindu. Tai puiki priemonė, pavyzdžiui, šernų viliojimui.

Kaip jau ir galite matyti, jaukų bei vilioklių pasirinkimai labai įvairūs. Kviečiame susipažinti su asortimentu iš arčiau ir išsirinkti!