Automatinės šeryklos

Automatinės šėryklos žvėrims yra specialios talpos, į kurias dedamas jaukas. Tai puikus įrankis, dar labiau palengvinantis medžioklę ir padedantis greičiau atkreipti norimą žvėrių dėmesį. Toliau skaitydami sužinosite apie automatines šėryklas, kaip jos naudojamos, kokiais privalumais pasižymi ir galėsite išsirinkti savo poreikiams tinkamiausią įrenginį.

Automatinių šėryklų nauda

Su automatinėmis šėryklomis galima patogiai privilioti laukinius gyvūnus. Šie įrenginiai atitinka visus medžioklės įstatymus ir yra legalūs naudoti. Galimos įvairaus dydžio talpos, talpinančios skirtingą pašaro kiekį. Tereikia įberti grūdus ar kitą pašarą žvėrims į specialią talpą. Modernios technologijos leidžia patogiai stebėti šeriamų gyvūnų judėjimą, atitinkamai reguliuoti grūdų išbarstymo kiekį ir laiką valdant šėryklą nuotoliniu būdu.

Visuomet žinosite, kada pašaras baigsis ir reikės jį vėl papildyti, matysite šėryklos akumuliatoriaus veikimo laiką ir galėsite laiku jį pakeisti. Taip pat automatinėms šėrykloms galima naudoti ir saulės baterijas. Automatinės šėryklos kuriamos taip, kad būtų lengvai valdomos, patogios, leistų pamiršti rūpesčius ir mėgautis gera medžiokle. Automatines šėryklas galima naudoti ne tik medžioklei, bet ir gyvulininkystėje. Jos puikiai tinka galvijams maitinti, nes automatiškai dalina pašarą ir leidžia išvengti maitinimo rūpesčių.

Pas mus rasite tik aukštos kokybės, profesionalių gamintojų produkciją geromis kainomis. Renkantis susipažinkite išsamiau su įrenginių aprašymais ir jų suteikiamomis galimybėmis, jeigu kiltų klausimų, pasikonsultuokite su mūsų specialistais. Visuomet padėsime rasti tai, kas tiktų labiausiai pagal skirtingus gyvūnų šėrimo poreikius.