Repelentai nuo erkių ir uodų

Leisti laiką gamtoje labai gera ir smagu, tačiau pakilią nuotaiką dažnai sutrikdo uodai arba erkės, kurios kelia ne tik nepatogumą, bet ir realų pavojų sveikatai. Gera žinia ta, kad tiek nuo erkių, tiek nuo uodų galima apsisaugoti naudojant patikimas apsaugines priemones. Veiksmingi gali būti ir purškalai, ir kitos priemonės, kurių gausa prekyboje iš tiesų labai didelė.

Toliau skaitydami sužinosite apie įvairius apsisaugojimo būdus ir galėsite išsirinkti, kokie repelentai nuo erkių ir uodų jums geriausi.

Repelentas – kas tai?

Repelentai yra vabzdžius atbaidantys chemikalai. Repelentus galima suskirstyti į du pagrindinius tipus – pirmasis tipas veikia trumpesnį laiką ir yra veiksmingas nuo maždaug 2 iki 4 valandų. Antrasis tipas veikia dvigubai ilgiau – nuo 4 iki 8 valandų. Taigi, repelentams būdingas skirtingas stiprumo lygis, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis priemonę.

Jeigu tai purškalas, rekomenduojama rinktis ne per stiprų, ypač mažiems vaikams ar alergiją turintiems žmonėms. Prieš naudojant repelentus visuomet naudinga pasitarti su gydytoju. Purškalai nuo erkių ir uodų yra sukurti taip, kad galėtų būti naudojami purškiant juos ant odos, tai visiškai saugu. Svarbiausia, kad repelentų nepatektų į akis ir burną.

Norint apsisaugoti nuo uodų ir erkių, galima purkštis ir ant drabužių. Tokiu būdu išvengsite tiesioginio kontakto su oda, jeigu nesate tikri dėl poveikio odai, ir turėsite pakankamai veiksmingą apsaugą.

Geriausi repelentai nuo erkių

Siekiant apsisaugoti nuo erkių, reikalingi stipresni repelentai, negu kad nuo uodų. Paprasto eterinio aliejaus čia neužtenka, priemonė turi būti pakankamai stipri ir ilgalaikė. Niekada nesuklysite naudodami specialius nuo erkių sukurtus purškalus, kuriuos galėsite pasirinkti pagal stiprumą.

Geriausi repelentai nuo uodų

Apsaugai nuo uodų rekomenduojame rinktis specialius skirtingo stiprumo purškalus arba išbandyti kitas priemones, skleidžiančias poveikį į aplinką. Itin veiksmingas tam tikru atstumu veikiantis ultragarsas nuo uodų, o taip pat elektrinės priemonės nuo uodų. Jas naudodami galėsite susikurti jaukią ir malonią aplinką stovyklaudami gamtoje, leisdami laiką savo kieme, nes uodų ženkliai sumažės arba jie nekibs visiškai.

Metas pasirūpinti patikima apsauga nuo uodų ir erkių ir pamiršti bet kokį buvimo gamtoje diskomfortą. Pas mus rasite platų apsauginių priemonių pasirinkimą gera kaina.