Priemonės nuo erkių ir uodų

Kad ir koks būtų malonus laiko leidimas gamtoje, deja, dažnu atveju viską gerokai apsunkina uodai ir erkės. Siekiant apsisaugoti ir išlaikyti kaip įmanoma didesnį buvimo gamtoje komfortą, reikalingos kokybiškos bei veiksmingos priemonės nuo erkių ir uodų. Kaip jas išsirinkti ir kokie galimi pasirinkimai sužinosite sužinosite skaitydami toliau šį straipsnį.

Kaip išsirinkti tinkamas priemones nuo erkių ir uodų?

Siekiant tinkamai išsirinkti, atkreipkite dėmesį į repelentų veikimo laiką. Paprastai vabzdžius atbaidantys repelentai yra skirstomi į du tipus: galiojančius maždaug nuo 2 iki 4 valandų ir veikiantys nuo 4 iki 8 valandų. Prieš perkant reikėtų perskaityti informacinį lapelį arba pasikonsultuoti su savo gydytoju, ypač jeigu turite alergijų ir nesate tikri dėl galimo priemonės poveikio. Stiprūs repelentai nėra tinkami vaikams.

Kokybiškos ir patikimos apsauginės priemonės nuo kenkėjų leis atsikvėpti lengviau ir puikiai praleisti laiką. Visai nesvarbu, ar išsiruošėte į medžioklę, į žvejybą ar tiesiog žygį gamtoje – apsauga nuo uodų ir erkių bus nuolatinis jūsų palydovas.