Medžioklinės kelnės

Neperšlampamos kelnės medžioklei – tai puikus pasirinkimas, kuomet reikia klampoti po balas ir purvynus tykant laukinių žvėrių. Medžioklė, kaip žinia, yra ganėtinai nelengvas ir daug kantrybės bei pasišventimo reikalaujantis procesas. Reikalinga ir patogi medžioklės apranga, o ypač medžioklinės kelnės, kurios tampa vienu iš svarbiausių apsauginių aprangos elementų, apsaugančių nuo drėgmės ir purvo.

Toliau skaitydami sužinosite, kokių rūšių būna medžioklei skirtos kelnės, koks galimas jų pasirinkimas ir į kokius kriterijus pravartu atsižvelgti ieškant geriausio, komfortiškiausio aprangos varianto.

Kaip išsirinkti kelnes medžioklei?

Rinkdamiesi medžioklines kelnes, atkreipkite dėmesį į jų kokybę ir gamintoją. Medžioklei yra būtini kokybiški rūbai, priešingu atveju, galite patirti nemalonų diskomfortą. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos kelnės yra tvirtos, atsparios, su jomis niekada neperšlapsite ir nesušalsite. Tokios kelnės taip pat yra atsparios įbrėžimams, tad tarnauja ilgą laiką ir jų nereikia dažnai keisti naujomis. Kokybiškas kelnes galima atpažinti pagal jų prekės ženklą, todėl visuomet rekomenduojame rinktis patikimų gamintojų aprangą.

Kitas svarbus pasirinkimo veiksnys – sezoniškumas. Šaltos žiemos metu reikalingos specialios žieminės medžioklinės kelnės su papildomais apšiltinimais. Rinkdamiesi medžioklės aprangą, visuomet atidžiai susipažinkite su jos sudėtimi, iš kokių medžiagų apranga pagaminta, kokioms sąlygoms pritaikyta, ko iš jos tikėtis.

Kuo skiriasi kelnės medžioklei ir žvejybai?

Žvejybinės kelnės iš esmės yra panašios kaip ir medžioklinės. Abi yra neperšlampamos, patvarios, sukurtos patogiam dėvėjimui. Dažnai tai kamufliažinės/kareiviškos kelnės su kišenėmis šonuose, kur galima patogiai susidėti medžiotojo ar žvejo įrankius, smulkius aksesuarus.

Be abejonės, galimi labai įvairūs medžioklinių ir žvejybinių kelnių modeliai – visus juos rasite žemiau pateiktame asortimente. Galimos labai skirtingos kainos nuo mažesnių iki didžiausių, kiekvienam pagal poreikius. Kviečiame susipažinti su pasiūlymais iš arčiau ir įsigyti!

Su kokybiškomis medžioklinėmis kelnėmis nebebijosite nei lietaus, nei purvo ar kitų nepalankių aplinkos sąlygų! Metas išsirinkti iš plataus aprangos asortimento gera kaina ir patogiai jaustis medžioklės metu.