Dujiniai pistoletai, revolveriai

Categories

Dujiniai pistoletai ir revolveriai naudoja suspaustas dujas kaip energijos šaltinį kulkai išstumti, dažniausiai tai propanas, butanas ar CO2. Tai reiškia, kad norint šaudyti reikia įstatyti specialų balionėlį. Šio tipo pistoletai suteikia itin tikrovišką šaudymo patirtį, leidžia pajusti atatranką. Be to, jų išvaizda primena tikrus ginklus, ji dažnai atkartoja originalius populiarių pistoletų ar revolverių modelius.

Šie ginklai gali būti pusiau automatiniai, turi saugiklio mechanizmą. Priklausomai nuo modelio, galima komplektuoti įvairius priedus, pavyzdžiui, duslintuvą, yra pavaža įrangos montavimui. Dujiniai pistoletai ar revolveriai laikomi saugesniais ginklais, tačiau būtina prisiminti saugaus elgesio taisykles – šratų greitis gali būti gana didelis ir sukelti pavojų. Dažniausiai šio tipo ginklai yra naudojami treniruotėms, sportui, pramogai.

Kaip išsirinkti dujinį pistoletą?

Dujinį pistoletą rekomenduojama rinktis pagal tas savybes, kurios svarbios jums. Ginklas turi atitikti jūsų poreikius ir tikslus, todėl turite įvertinti, kam jį naudosite – pratyboms, treniruotėms, pramogai? Dujiniai pistoletai gali naudoti skirtingus energijos šaltinius, tai svarbu, nes tiesiogiai lemia jūsų išlaidas. Nors C02 pistoletai yra vieni populiariausių, propano ar butano ginklai gali būti šiek tiek pigesni, o taip pat ir lengvesni.

Jei ketinate naudoti priedus, rinkitės tokį modelį, kuris būtų jiems pritaikytas. Įsitikinkite, kad pasirinktas dujinis revolveris ar pistoletas turėtų saugiklį. Taip pat turėtų būti patogu ginklą laikyti, tačiau norint tai išmėginti, teks atvykti į parduotuvę ir apsišarvoti kantrybe.

Ar dujiniams pistoletams reikia leidimo?

Dujiniai pistoletai be leidimo neparduodami. Šie ginklai yra priskiriami C kategorijos ginklams, todėl norint juos įsigyti būtinas leidimas. Jį galite gauti portale epolicija.lt pateikę prašymą neterminuotam leidimui laikyti (nešiotis) ginklus. Šis leidimas gali būti išduodamas asmenims, pateikusiems atitinkamos formos sveikatos pažymą ir asmens dokumentą. Papildomų dokumentų reikės, jei esate ginklą perkate medžioklei, sportui ar esate karys ir norite tobulinti savo įgūdžius.

Vis dėlto nors ir negalima įsigyti tokių ginklų internetu, čia tikrai galite patogiai išsirinkti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite visą dujinių pistoletų ir revolverių asortimentą, galėsite patogiai palyginti jų technines charakteristikas ir išsirinkti tinkamiausią. Galite netgi užsakyti pasirinktą ginklą internetu, tačiau jo pasiimti reikės atvykti į parduotuvę ir pateikti reikalingus dokumentus.