Apsauginės ausinės

Šaudymo treniruočių metu nuolatos aidi šūvių garsai, kurie trikdo klausą. Norint apsisaugoti nuo šio diskomforto, reikalinga kokybiška klausos apsauga, kuri gerokai sumažintų decibelų skaičių, nuslopindama garsą iki diskomforto nebekeliančio lygio. Pagrindinis klausos apsaugos elementas yra specialios apsauginės ausinės, kurias siūlome rinktis iš plataus asortimento.

Apsauginės ausinės dažniausiai naudojamos šaudymo sporte ar treniruočių metu. Šiuolaikinės apsauginės ausinės turi staigių garsų slopinimo funkciją, todėl slopina šūvių garsus, tačiau leidžia girdėti aplinką, ką kalba aplinkiniai. Toliau skaitydami sužinosite apie apsauginių ausinių pasirinkimus ir galėsite atrasti sau tinkamiausią variantą priimtina kaina.

Ar svarbu užsidėti ausines šaudant?

Apsauginės ausinės nuo triukšmo yra skirtos jūsų patogumui. Su jomis šūvio garsai nesigirdi taip garsiai, todėl medžioklės metu tai yra nepamainomas įrankis. Apsauginės ausinės yra universalios, jas įsigiję galėsite sėkmingai naudoti ne vien medžioklės metu, bet ir dirbdami su didelį garsą skleidžiančia technika bei kitiems poreikiams, kuomet tenka susidurti su nemaloniu garsu.

Apsauginės ausinės veikia garso slopinimo principu. Jos puikiai priglunda prie ausų ir sukuria sandarią ertmę, kuri nepraleidžia jokio garso. Ausis pasiekia gerokai nuslopintas išorės triukšmas. Kokio lygio apsaugą suteiks ausinės ir iki kiek decibelų bus nuslopintas triukšmas, priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. Pas mus rasite labai įvairių apsauginių ausinių variantų skirtingiems poreikiams, nevienodomis kainomis.

Kaip išsirinkti apsaugines ausines šaudymui?

Taigi, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis apsaugines ausines? Pirmas ir pats svarbiausias kriterijus yra suteikiamas apsaugos lygis. Medžioklės atveju reikėtų įvertinti konkretaus naudojamo šaunamojo ginklo šūvio garso keliamą triukšmą. Vieni ginklai šaudo garsiau, kitų garsas yra labiau prislopintas. Pagal tai ir ausinių garso apsaugos lygio pasirinkimai.

Pirkdami apsaugines ausines, įvertinkite jų dydį. Paprastai dydis yra lengvai reguliuojamas prisitaikant jį pagal savo poreikius. Svarbus pasirinkimo kriterijus yra ausinių gamintojas. Patikimų, specializuotų gamintojų prekių ženklai yra savotiškas kokybės ir gero veikimo garantas, kuriuo galėsite neabejoti. Būtent tokias ausines ir rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

Metas pasirūpinti kokybiška garso apsauga ir malonia medžiokle! Pirkdami internetu atrasite dar geresnes medžioklinių prekių kainas su nuolaidomis, tad nepraleiskite puikių galimybių įsigyti tai, kas būtiniausia.