Šoviniai, šaudmenys, kulkos

GECO 7x65R 10,7g./165gr, SP

Kalibras 7x65R Kulkos svoris - 10.7 g Kulkos greitis - 800 m/s Kulkos (šaudmens) tipas - SP Vnt. skaičius dėžutėje - 20  ATSIIMTI GALIMA TIK FIZINĖSE PARDUOTUVĖSE

2.30 €

RWS .300 WIN MAG DK 10,7 g

RWS .300 WIN MAG DK 10,7 g Kalibras: .300 Win. Mag. Kulkos tipas: DOPPELKERN HUNTING 10,7 g.  165 grain Nurodyta vieno šovinio kaina Atsiimti galima tik fizinėse parduotuvėse

4.10 €

RWS .300 WIN MAG ST HUNTING 10,7 g

RWS .300 WIN MAG ST HUNTING 10,7 g Gamintojas - RWS Kalibras - .300 Win Mag Kulkos tipas - Speed Tip Hunting Kulkos svoris - 10,7 g Nurodyta vieno šovinio kaina Atsiimti galima tik fizinėse parduotuvėse

3.70 €

RWS .30-06 EVO GREEN 9,0 g

RWS .30-06 EVO GREEN 9,0 g Kalibras - .30-06 Kulkos tipas - Evo Green Kulkos svoris - 9 g Kaina nurodyta vienam šoviniui Atsiimti galima tik fizinėse parduotuvėse

3.70 €

  Mūsų parduotuvėje siūlomas platus šovinių, šaudmenų ir kulkų pasirinkimas, todėl galėsite lengvai išsirinkti tinkamus šaudmenis pagal savo poreikius. Prekiaujame šaudmenimis graižtviniams, lygiavamzdžiams, pneumatiniams, trumpavamzdžiams, garsiniams ir dujiniams ginklams. Mūsų asortimente siūlomi šoviniai 9x19 ir šoviniai 9x18, 223 rem šoviniai, įvairios kulkos ir kiti šaudmenys.

  Nors šovinių ir kulkų pasirinkimą riboja ginklo kalibras, net ir iš pirmojo žvilgsnio nedideli skirtumai gali būti labai reikšmingi. Tinkamų šaudmenų pasirinkimas – nelengva užduotis, o daugelis šaulių geriausiai atitinkančius asmeninius poreikius šaudmenis atranda treniruočių metu. Greitesnis būdas išsirinkti tinkamus šaudmenis – konsultacija su specialistais, kurie suteiks žinių apie konkrečių šaudmenų savybes ir privalumus.

  Kuo skiriasi kulkos nuo šaudmenų ir šovinių?

  Šaudmenys yra bendrinis pavadinimas, kuris sinonimiškai vartojamas ir šoviniams, o kulka yra šovinio dalis. Šovinys paprastai yra apibrėžiamas kaip šaunamojo ginklo ar mažo kalibro patrankų šaudmuo. Jį sudaro tūta, kurioje yra parako užtaisas, su šovinio kapsule dugne ir kulka ar sviediniu kaklelyje.

  Pagal paskirtį ir pritaikymą šaudmenys yra skirstomi į kelis tipus. Tai lemia ne tik tokias jų savybes kaip greitis ar puolamoji galia, bet ir dydį bei formą. Šaudmenys dažniausiai yra klasifikuojami pagal kalibrą, tačiau gali būti įvairaus tipo. Pavyzdžiui, mažiems ir vidutiniams gyvūnams medžioti skirtos kulkos, kurios skleidžiasi ne iš karto, padeda išvengti didelių sužalojimų.

  Pagal paskirtį šoviniai yra skirstomi į kovinius, pagalbinius (mokomieji, imitaciniai), medžioklinius, sportinius, trauminius. Priklausomai nuo paskirties, šoviniai gali būti naudojami treniruotėse ir varžybose. Jie gali skirstis savo forma, dydžiu, svoriu. Gamybai naudojamos įvairios medžiagos, o gamintojai nuolat eksperimentuoja ir tobulina savo produktus, kad užtikrintų kuo geresnį tikslumą šaudant jų šaudmenimis.

  Nuo ko priklauso šovinių kaina?

  Šovinių kaina priklauso nuo jų tipo, kokybės, kiekio ir pakuotės. Svarbi ir šovinio paskirtis – specialūs šoviniai pasižymi specifinėmis savybėmis, todėl dažnai kainuoja brangiau. Įtakos kainai taip pat turi ir gamintojas bei prekių ženklas – tai dažnai vertinama kaip geros kokybės ir puikų techninių charakteristikų garantija.

  Šaudmenys skiriasi savo balistinėmis savybėmis, o jos siekiant atlikti tikslų šūvį gali turėti lemiamos įtakos. Dėl šios priežasties taupyti šovinių sąskaita neverta, patariama rinktis kokybiškus. Antra vertus, treniruotėse galima ir pataupyti – naudoti pigesnius šovinius ar kulkas. Tai leis šauliui pajusti skirtumą ir bus naudinga kaupiant patirtį, ieškant to, kas geriausiai atitinka asmeninius poreikius.