Termovizorius Pulsar Axion XM22 Key

Atsparumo vandeniui klasė IPX7

Atsparumo vandeniui klasė IPX7 reiškia, kad įrenginys apsaugotas nuo stipraus lietaus, sniego ar kitų kritulių. Axion sukurtas taip, kad veiktų nepreikaištingai net ir 30 min. panėrus į vandenį 1 metro gylyje.

Maža kišeninio dydžio versija

Axion puikiai telpa vienoje rankoje arba įprastinio dydžio kišenėje, jį patogu suimti ir naudotis, be to lengva nešiotis.

Mažai sveriantis

Ilgai keliaujant po gamtą svarbu, kad įrenginys būtų lengvas, nes kiekvienas daiktas padidina ant pečių nešamos kuprinės svorį. Axion sveria apie 300 gramų - ne daugiau nei įprastas tolimatis.

Didelis aptikimo atsumas

Dėka naujo objektyvo ir profesionalaus 12 mikronų šiluminio jutiklio, įrenginio aptikimo savybės yra išskirtinai geros, Įprastą 1,8m ūgio objektą galimą aptikti 1700m nuotoliu visiškoje tamsoje.

Didelis optinis didinimas

Axion termovizoriaus vaizdo didinimas yra geresnis nei bet kurio kito šios kompaktinės klasės termovizorius. Ir taip puikias optinio didinimo savybes galima dar pagerinti skaitmeniniu artinimu.

Aukštos raiškos AMOLED mikroekranas

Didelio kontrasto aukštos raiškos AMOLED mikroekrane rodomas detalus ryškiaspalvis vaizdas. Ekrano vaizo kokybė puii ir jis veikia be preikaištų net ir temperatūrai nukritus žemiau nulio. "Key modeliuose įrengtas LCoS mikroekranas"

Video įr. ir nuotraukų įrašymas

Integruota vaizdo įrašymo technologija itin vertinga, kai prireikia nufilmuoti arba nufotografuoti kažką, kas nutinka vos vieną kartą gyvenime. Vienas REC mygtuko spustelėjimas įrašo vaizdo medžiagą, kurią lengvai galima pasidalinti ar išsaugoti. 16GB vidinė armintis leidžia įrašyti valandų valanas vaizdinės medžiagos ir padaryti tūkstančius nuotraukų. *Išskyrus "Key" modelius.

12 μm šiluminio vaizdo jutiklis

Naujas šiluminio vaizdo jutiklis su 12 mikronų pikselio dydžiu padeda pasiekti geresnes optinio didinimo savybes ir stebejimo nuotolį.

Įsijungia akimirksniu

Dėl naujos revoliucinės elektronikos technologijos įrenginį galima įjungti bemaž akimirksniu. Dėl greito įjungimo taupoma energija ir prailgėja veikimo laikas.

Miniatiūrinė maitinimo sistema B-Pack

Axion modeliuose naudoijami itin maži akumuliatoriai leidžia įrenginiu naudotis pakankamai ilgai ir juos galima greitai pakeisti. Itin mažus akumuliatorius B-Pack galima greitai pakrauti su termovizoriumi gautu įkrovikliu arba prijungus įrenginį USB laidu.

Vaizdo vaizde funkcija

Įjungus vaizdo vaizde funkcija viršutinėje ekrano dalyje rodomas antras mažas ekranas su padidinimu. Mažasis vaizdas padeda priartinti taikinį, tačiau kartu matote ir visą likusį regos lauką pagrindiniame ekrane.

Spalvų paletės

8 spalvų paletės pagerina vaizdą įvairiomis sąlygomis. Klasikinis režimas "karštas baltas" yra itin įvairiapusis, tačiau norint aptikti laukinius gyvūnus naktį dažnai renkamasi "karštą juodą" režimą. Raudona monochrominė padeda sumažinti į okuliara patenkančio foninio apšvietimo kiekį arba jo išvis išvengti. Sepija pagerina stebėjimo iš didelio nuotolio savybes, o "karšta raudona", "vaivorykštė" ir "ultramarino mėliyna" paryškina įvairių objekto dalių temperatūrų skirtumus. Violetinė padeda greičiau atpažinti objektą.

Palaikoma programėlė "Stream Vision App"

Integruotas Wi-Fi modulis leidžia susieti Axion su išmaniaisias telefonais, ar planšetiniais kompiuteriais, kurie palaiko "Android" arba iOS" programinę įrangą. Susiejus išmanujį telefoną termovizorių galima naudotis daugybę įvairių funkcijų, pvz. tiesiogiai perduoti vaizdą srautiniu perdavimu, parsisiųsti ar dalintis įrašytais failais, atnaujinti programinę įrangą ir t.t. *Išskyrus "Key" modelius

1,090.00 €
Please select variants first