Termovizorius Infiray E3 PLUS V2

Naujasis "InfiRay X-Eye E3 Plus V2.0" leidžia aptikti ir stebėti mažiausius šilumos šaltinius bet kuriuo paros metu. Šios mažos vienos rankos kameros suteikia jums visiškai aiškų vaizdą net ir visiškoje tamsoje. Jie puikiai tinka medžioti, sekti ir stebėti gyvūnus medžioklės metu. Be to, kad medžioklės tikslais jie gali būti naudojami itin efektyviai saugumo, gelbėjimo ir paieškos užduotims atlikti.

1280x960 pikselių LCD ekranas n yra labai pastebimas ir labai išsamiai stebėti bet kokį šilumos šaltinį skleidžiamą gyvūnų ir žmogaus organizme. 50 Hz vaizdas atnaujinimo užtikrina nuolatinį, visiškai sklandų vaizdą. Specialus intelektualusis algoritmas sumažina vaizdo triukšmą ir dar labiau atpažįsta šilumos šaltinius. 25 mm Židinio nuotolis objektyvo turi ir 384x288 pikselių rezoliucija 12 mikronų colių jutiklio dėka vidutiniškai plataus matymo lauke, naudingas bendrų atstumais .Naudojant rankinį fokusavimą , vaizdą visada galima paryškinti.

Tai yra labai paprasta naudoti . Ergonomiškas dizainas. Paprastas meniu leidžia lengvai valdyti paprastą meniu. Jis įsijungia per kelias sekundes , todėl paruoštas naudoti iškart, kai to prireiks. Trumpai paspaudus pagrindinį jungiklį, jis gali būti perjungtas į budėjimo režimą, iš kurio jį galima nedelsiant pradėti veikti. Vartotojas gali pasirinkti automatinį ir rankinį kalibravimą.

2x ir 4x skaitmeninis priartinimas naudojant detales bus lengviau pastebimas. Juodas paryškinimas , baltas paryškinimas , raudonas paryškinimas ir pseudo režimas padeda vartotojui optimaliai nustatyti užduotį įvairiomis vietovės ir temperatūros sąlygomis. Paukščių režimas rūpinasi vartotojo akimis, esant ypač tamsiam vaizdui, kai stebėjimo objektas ant vaizdo atsiranda tik tada, kai yra įjungtas šilumos šaltinis. Iš čia patartina pereiti į šiuo metu optimalią padėtį, kad būtų galima išsamiai stebėti pasirinktą taikinį, asmenį ar, saugumo tarnybos atveju, objektą. Įrenginyje yra papildoma LED lemputė, kuri prireikus veikia kaip žibintuvėlis . Įdiegus įmontuotą " Wifi" siųstuvą ir mobiliojo telefono programą , matomą vaizdą galima perkelti į "Android" ir "IOS" įrenginius (" Infiray Outdoor" programa ) ir įrašyti į kameros vidinę atmintį per programos telefono sąsają.

Dar ir filmų vaizdai gali būti įrašomi į integruotą 16 GB atminties . Nuotraukų ir vaizdo įrašymo funkciją lengva valdyti vienu mygtuku. Užfiksuotus vaizdus ir vaizdo įrašus galima perkelti iš fotoaparato į kompiuterio atmintį per kompiuterio duomenų jungtį ir USB laidą. Iki 4 mobiliųjų įrenginių galima prijungti prie šilumos Rodymo per Wifi tuo pačiu metu.

Naudinga funkcija yra įmontuotas atstumo įvertiklis skaičiuoklis, leidžiantis iškart pamatyti numatomą atstumą, dviem mygtukais pasirinkus prietaiso ekrane stebimą žmogaus ar žaidimo aukštį nuo viršaus iki apačios.

Built-in baterija gali būti valdomas nuolat ir ekonominiu iki 7 valandų. Naudojant budėjimo režimą, ekraną galima išjungti ir vėl įjungti paspaudus mygtuką. Nereikia vargti keičiant išsikrovusias baterijas. Įrenginį galima įkrauti iš kompiuterio, naudojant USB įkrovimo laidą, arba iš 230 V maitinimo lizdo, naudojant bet kurį mobiliojo telefono adapterį. Naudojant vaizdo kabelį, pateiktą kartu su įrenginiu, prietaiso matomą vaizdą galima įrašyti ir naudojant išorinį vaizdo fiksavimo įrenginį.

"InfiRay" prietaisai jau įrodė savo tinkamumą, tinkamumą ir patikimumą daugelio medžiotojų ir apsaugos darbuotojų rankose. Jų patogumas naudoti ir stulbinanti vaizdo kokybė ir toliau laimi daugelį antrosios "X-Eye" serijos gerbėjų. 

1,695.00 € 1,795.00 €