Siaurukas Mod. 1.2

Trijų dalių taktinio diržo sistema:

  • Žemo profilio taktinis diržas;
  • Prilipdomas paminkštinimas;
  •  Podiržis (kelnių diržas). 

PASKIRTIS

Taktinis diržas "Siaurukas" leidžia dalį savo ekipuotės perkelti nuo liemenės ant diržo. Ant jo patogu kabinti pistoletą, porą automatinio šautuvo dėtuvių, PMP priemones, peilį ir kitą smulkią ekipuotę. Dėl į kelnes įveriamo podiržio, prie kurio klijuojamas pagrindinis diržas, nenukenčia kario mobilumas, ekipuotė laikosi patogiame aukštyje ir išvengiama smunkančių kelnių pojūčio, kuris būdingas tokiems taktiniams diržams be petnešų. "Siauruką" galima nešioti tiek su paminkštinimu, tiek be jo. Paminkštinimas palaiko ant diržo esančius ekipuotės dėklus toliau nuo kūno ir apsaugo nuo nuspaudimo.

SAVYBĖS

  • ŽEMO PROFILIO TAKTINIS DIRŽAS. Standus 5 cm pločio taktinis diržas padengtas susiaurintais PALS/MOLLE dirželiais, todėl ant jo galima kabinti visus dėklus naudojančius šią sistemą. Ant jo taip pat galima kabinti visų tipų pistoletų ir peilių dėklus telpančius ant 5 cm pločio diržo. Diržui naudojama AustriAlpin Cobra® Pro Style sagtis, kuri yra pagaminta iš aliuminio, o jos užpatentuotas užsegimo mechanizmas garantuoja, kad sagtis neatsisegs nuo apkrovos ar neatsargiai nuspaudus vieną iš atsegimo svirtelių. Viena diržo sagties pusė (nereguliuojama) yra prisiūta, o į kitą veriamas reguliuojamas diržo galas su prisiūta minkšta kontaktine juosta, kuri neleidžia diržui atsipalaiduoti ir palaiko optimalų suveržimą. Diržo vidinė pusė padengta kieta (kabliukų) kontaktine juosta diržo prilipinimui prie paminkštinimo ar podiržio.
  • PAMINKŠTINIMAS. Į komplektaciją įeina 8 cm paminkštinimas, kuris yra klijuojamas tarp "Siauruko" ir podiržio. Paminkštinimas yra suformuotas iš atminties efekto neturinčio uždarų porų polietileno, apsiūto orui laidžiu 3D audiniu. Vienoje pusėje per visą ilgį prisiūta minkšta (kailiuko) kontaktinė juosta, prie kurios lipinamas "Siaurukas", o kitoje pusėje kieta (kabliukų) kontaktinė juosta, kuri prilips prie podiržio.
  • PODIRŽIS. 4 cm pločio kelnių diržas padengtas minkšta (kailiuko) kontaktine juosta. Viename diržo gale įsiūta plastikinė kilpa patogesniam diržo suveržimui, kitame diržo gale iš vidinės pusės prisiūta kieta (kabliukų) kontaktinė juosta fiksacijai. Prie podiržio "Siauruką" galima klijuoti tiek su paminkštinimu, tiek be jo.

Choose a variant:

86.00 €