Prožektorius Viking pro

Viking Pro  yra pilnai paruoštas sprendimas efektyviam naudojimui medžioklėje. Pro Powerful elektronika užtikrina pastovų ryškumą net esant -40 °C temperatūrai ir nevisiškai įkrautai baterijai.

Atlaiko bet kokią atatranką dėl patobulintų spyruoklių  įrengimo sustiprintoje kapsulėje, užpildytoje apsauginiu mišiniu. 

Viking Pro puikiai tinka naudoti trumpu ir vidutiniu atstumu 50-70 metrų, o didžiausias atstumas - 288 metrai. Ryškumas tuo pačiu metu siekia įspūdingus 2200 liumenų. Visiška apsauga nuo vandens, purvo ir dulkių pagal IP68 standartą - žibintuvėlis veikia net ir panardinus į 25 metrų gylį. Atlaiko kritimus iš 10 aukšto. Tvirta ir vandeniui atspari magnetinė jungtis.

Komplekte yra naujos kartos taktinis žibintuvėlis su magnetiniu USB įkrovikliu. Pakuotėje yra dvi 18650 Li-Ion 3500 mAh baterijos. Į komplektą įeina: greitai atleidžiamas magnetinis laikiklis, spalvų filtrai žalias ir raudonas,  magnetinis nuotolinio valdymo jungiklis su  laidu tvirtinimui ant ginklo, taip pat patogus plastikinis dėklas.

MAGNETINIS NUOTOLINIS JUNGIKLIS  (laidas) tinkamas prie bet kurio ginklo. galimybė jungti laikiną įjungimą (tik paspaudus mygtuką) ir nuolatinį apšvietimą. Lengvas prijungimas vienu judesiu, nereikia atsukti galinio dangtelio. Specialus dizainas užtikrina patikimą fiksaciją. Laidas tęsiasi iki 70 cm. 

MAGNETINIS MONTAVIMAS. Šį žibintuvėlį lengvai primontuosite prie bet kokio tipo ginklo, dviračio ar bet kokio kito metalo turinčio daikto 8-30 mm skersmens. Suderinamas su Armytek žibintuvėliais, kurių korpuso skersmuo yra 25,4 mm ir galvutės skersmuo iki 64 mm.  Gamintojas užtikrina patikimą žibintuvėlio tvirtinimą vienu judesiu lengvai pritvirtinant ir nuimant. Pagaminta iš tvirtų ir lengvų medžiagų. Dėl ypač stiprių dvigubų magnetų išlaiko iki 8 kg. Atlaiko bet kokio kalibro atatrankas.

SPALVŲ FILTRAI Žalias filtras skirtas medžioklei miškingose ​​vietose. Žalia šviesa iš šono nepastebima, gyvūnai jos nesuvokia kaip grėsmės. Raudonas filtras skirtas medžioklei atviruose vietose ir žemėlapių skaitymui. Raudona šviesa patogi naktiniam matymui, efektyvi riboto matomumo sąlygomis, beveik nepastebima gyvūnams. 

DĖKLAS Tvirtas nailoninis dėklas su keliomis tvirtinimo galimybėmis: ant bet kokio pločio diržo, ant Molle laikiklio, ant bet kokios kitos įrangos dėl patvaraus plieno žiedo. 

10 metų garantija.


210.00 €