Pistoletas Glock 44

Pistoletas Glock 44

Tikras Glockas. Naujas kalibras. Patirkite naujoves su pistoletu Glock 44 - tai puikus pasirinkimas norint pradėti šaudyti, arba, dėka pigesnių šaudmenų, kuriais šis ginklas šaudo, padidinti treniruočių apimtis. Šis pistoletas šaudo su gerokai mažesne atatranka. Naujoviška hibridinio plieno-polimero konstrukcija, sukomponuota kompanijos pirmojo .22 kalibro pistolete, užtikrina optimalų valdymą ir duoda tą patį pojūtį kaip ir visi kiti Glock pistoletai, . G44 buvo kruopščiai išbandytas su įvairiausiais šaudmenimis, kad būtų užtikrintas maksimalus našumas šiam naujam kalibrui.G44 FS .22LR yra kompaktiškas pistoletas, kurį, dėka kartu parduodamų keičiamų rankenos pastorinimų, galima adaptuoti praktiškai bet kuriai rankai.

Tinkama įranga yra būtina! Glock 44 komplektuojamas su kompaktiškais polimeriniais reguliuojamais atvirais taikikliais, dvejomis apkabomis, valymo rinkiniu, bei keičiamais rankenos pastorinimais.

DĖMESIO: perkant šią prekę ją galima atsiimti tik mūsų parduotuvėse su reikiamais dokumentais. Kilus klausimams teirautis nurodytais kontaktais

605.00 €