Pistoletas GLOCK 17 GEN5 MOS FS

Pistoletas GLOCK 17 GEN5 MOS FS

Pistoletas Glock 17 Gen5 MOS FS, 9x19 - tai ginklas su supaprastinta optinio-kalimatorinio taikiklio montavimo sistema MOS, kuri parobulina ir taip beveik tobulą Gen5 kartos pistoletą.

Spynos viršuje, preciziškai išfrezuota aikštelė, į kurią keičiamų adapterio plokštelių pagalba lengvai susimontuoja daugelis populiariausių gamintojų taikiklių.

Naujasis Glock Gen5 vardan universalumo iš savo dizaino eliminavo renkenos griovelius pirštams, tačiau paliko galimybę keisti rankenos pastorinimus.

Ginklo spyna padengta nDLC metalą kietinančia bei atspindžius sumažinančia danga ir priekyje turi išfrezuotus papildomus griovelius, suteikiančius šauliui papildomą taktilinį paviršių, bei palengvinančius ginklo valdymą net ir šlapiomis ar prakaituotomis rankomis.

Praplatinta apkabos įdėjimo anga palengvina greitą apkabos įstatymą ir sutaupo stresinėse situacijose taip reikalingas sekundės dalis.

Apkabos išmetimo mygtukas yra lengvai perstatomas į vieną ar kitą ginklo pusę ir, kartu su abgiejose pusėse esančia spynos sustabdymo svirtele, daro ši ginklą vienodai patogiu tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams šauliams.

Visi Glock Gen 5 modeliai turi GLOCK Marksman Barrel (GMB) vamzdžius su poligoninėmis graižtvomis.

DĖMESIO: perkant šią prekę ją galima atsiimti tik mūsų parduotuvėse su reikiamais dokumentais. Kilus klausimams teirautis nurodytais kontaktais

875.00 €