Nuo uodų Termacell papildymas

Šis prietaisas idealus visiems, kurie nori būti gamtoje nesukandžioti uodų. Tai puiki alternatyva įvairiems ant odos naudojamiems losjonams bei purškalams.

Delniniai ThermaCELL įrenginai skirti atsikratyti uodų lauko aplinkoje, pavyzdžiui, medžioklėje, žvejyboje, kempinge, žygio metu ir kitų veiklos lauke metu. ThermaCELL įrenginys atstumia uodus 20 m2 spinduliu. šis thermacell prietaisas yra nedidelis, patogus nešioti, paprastas naudoti, veikiantis be atviros liepsnos.

ThermaCELL prietaisai veiksmingai atstumia net 98% uodų, mašalų, muselių ir kitų kraujasiurbių bei vabzdžių. Šie lengvi delniniai įrenginmai buvo išbandyti ir patvirtinti JAV armijos ir šiuo metu naudojamas uodų kontrolės JAV karinėse pajėgose pratybų zonose Irake, Kuveite ir Afganistane ir yra registruotas EPA. . Š is prietaisas veikia keičiant užpildymus.ThermaCELL nešiojami prietaisai nuo uodų nereikalauja daug priežiūros. THERMACELL veikia nenaudojant DEET ar kitų stiprių chemikalų, todėl šalia saugiai gali jaustis jūsų kūdikiai ar augintiniai.

Thermacell prietaisas nuo uodų veikia keičiant užpildus, kurie yra prisotinti alethrinu. Allethrinas yra sintetinis analogas arba cheminė kopija piretrino, kuris randamas chrizantemose, ir veikia uodų bei kitų vabzdžių nervų sistemą. Prie užpildo komplekte yra mėlynos plokštelės, jas reikia keisti kai jos nebetenka mėlynos spalvos ir tampa baltos.

Naujovė: ThermaCELL veikimo paketas "Žemės kvapas". Šis paketas sukurtas išskirtinai medžioklei , repelente naudojamas žemės kvapas užgožiantis kūno kvapą. Tinka visiems Thermacell repelentams.


45.00 €