Kostiumas Hart Highland - T

"HART HIGHLAND-T" kelnės yra pagamintos iš patvarios medžiagos, pasižyminčios izoliaciniu poveikiu, todėl idealiai tinkamos medžioklės kelionėms bet kokiose vietovėse šaltomis dienomis.

Viršutinei HART HIGHLAND-T kelnių medžiagai 100% poliesteris buvo perdirbtas į mikrotoploną, mažai triukšmingą ir atsparią medžiagą. Todėl medžioklinės kelnės tinka kiekvienoje vietovėje. Kelnės taip pat yra nejautrios lietui, vėjui ir šalčiui. Speciali osmotech membrana užtikrina gerą kvėpuojamumą ir šilumos izoliaciją, kad šaltuoju metu nebūtų nei per šalta, nei per daug šilta.

Įprasto kirpimo "HART HIGHLAND-T" kelnės turi iš viso penkias kišenes, siūlančias visą erdvės komfortą, kurio jums reikia, kai vaikštote ar medžiojate kalnuose: dvi šoninės kišenės, krovinių kišenė su paslėpta prieiga, peilio kišenė ir užpakalinė kišenė su užtrauktuku siūlo daug vietos daiktams laikyti. Elastingas juosmuo ir elastingi keliai padidina komfortą.

"Hart HIGHLAND-J" striukė yra idealus kompanionas. Striukė pagaminta iš patvaraus mikrotoplo, yra nepralaidi vandeniui ir tyli.

Švarke yra įmontuotas izoliacinis apmušalas ir nuimamas gaubtas, kurį galima reguliuoti elastinėmis juostomis. Ant striukės rasite kišenes rankoms, dvi priekines kišenes, vidines kišenes. Priekinėse kišenėse yra kilpų.

Medžiaga: Išorė: 100% poliesteris; Viduje: laminuota PU membrana; Kamšalas: 100% poliesteris; Pamušalas: 100% poliesteris.
Galimi dydžiai: S-3XL.

*Šios prekės sandėlyje neturime. Užsakius galimas pristatymas per 10 darbo dienų.

290.00 €