Kostiumas Hart Feldberg

"Hart Feldberg-J" vyrų medžioklinė striukė yra tvirta, vėjui ir vandeniui atspari striukė su kvėpuojančia ir laminuota "Osmotech" membrana. Tai idealiai tinka aktyvioms medžioklėms, kai priešingu atveju galite pradėti prakaituoti - vietoje to rasite šią visiškai patikimą medžioklės striukę.

Joje yra dvipusis priekinis užtrauktukas su apsauga smakrui. Nepralaidžios siūlės apsaugo nuo vėjo ir lietaus. Reguliuojamas ir nuimamas gaubtas dėvint suteikia gerą regėjimo lauką. Po rankomis yra tinkleliais išklotos vėdinimo zonos, kurios gali būti atidaromos užtrauktuku, kai aktyvumas padidėja. Labiausiai susidėvėti linkusias vietos buvo sutvirtintos 500D nailono apdaila.

Kišeninę sistemą sudaro:

  • Viena krūtinės kišenė su anga antenai ir vandeniui atsparus užtrauktukas.
  • Dvi šoninės kišenės su vandeniui atspariais užtrauktukais.
  • Užtrauktukas vidinėje kišenėje

Kad būtų patogesnė ir kuo geresnė, rankogaliai turi "Velcro" reguliavimo diržus, o juosmenį galima reguliuoti su traukiama virve. Pagaliau visi striukės užtrauktukai lengvai valdomi mūvint pirštines.

"Hart Feldberg-T" vyriškos medžioklės kelnės yra tvirtos, vėjo ir vandeniui nepralaidžios kelnės, kurios taip pat yra kvėpuojančios dėl laminuotos Osmotech membranos. Jos idealiai tinka aktyviems medžiotojams, kurie privalo įvertinti puikią ventiliaciją, kuri sustabdys prakaitavimą ar per didelį vėsinimą, taip pat užtikrins drėgmės pašalinimą.

"Feldberg-T" kelnės yra lengvos ir patogios, su patogia juosmens juostele ir elastingais įdėklais. Iš anksto suformuoti keliai suteikia dar daugiau komforto ir laisvo judėjimo. Nepralaidžios siūlės užtikrina, kad lietus ar šaltis nepatektų į vidų.

Vėdinimo zonos kiekvienos kojos šone gali būti užtraukiamos, kad būtų galima reguliuoti temperatūrą. 500D nailono apdaila buvo naudojama sustiprinti labiausiai nusidėvėti linkusias vietas.

Kišenių sistema siūlo:

  • Dvi šoninės kišenės su vandeniui atspariais užtrauktukais
  • Viena užpakalinė kišenė taip pat su vandeniui atspariu užtrauktuku.

*Šios prekės sandėlyje neturime. Užsakius galimas pristatymas per 10 darbo dienų.

297.00 €