Kostiumas Hart Aker

Aker striukė žemo triukšmo, sportiška striukė iš minkštos medžiagos. EDS ™ dizainas (Ergonomic Design Concept ™) užtikrina optimalų dėvėjimo ir judėjimo komfortą. Naudojamos medžiagos yra optimaliai perdirbamos atsižvelgiant į raumenų bei kaulų sistemos eigą. Laminuota "Osmotech" membrana padeda užtikrinti, kad osmosinis keitimasis vyksta net esant didelėms apkrovoms, o tai reiškia, kad striukė yra ne tik vandeniui atspari iš išorės, bet ir leidžia garams iš vidaus lengvai praeiti ir perneša juos iš kūno. Visi užtrauktukai yra atsparūs vandeniui, kad būtų optimaliai apsaugoti nuo drėgmės. Papildomos įrangos detalės :
- nuimamas gaubtas ir švarko vidinė kišenė gaubtui laikyti
- 2 didelės užtraukiamos priekinės kišenės
- 2 užsegamos užsegamos krūtinės kišenės, viena su antenos atidarymu radijui ar GPS
vidinė kišenė su užtrauktuku identifikavimo dokumentams
- tvirtas YKK® dvipusis priekinis užtrauktukas
Ilgis apie 80 cm / rankovės ilgis apie 70 cm.
Išorinis audinys: 45% medvilnės , 42% poliesteris, 13% poliamidas; Pamušalas: 100% poliesteris.

Galimi dydžiai: S, M, L, XL, XXL, 3XL.

HART medžioklės kelnės pasižymi daugybe funkcinių savybių, naudingų aktyviajai medžioklei. Kelnės yra mažai triukšmingos, vandeniui atsparios medžiagos, pagamintos iš medvilnės, poliesterio ir nailono. Tvirtas HART AKER-T kelnių audinys netrukdo krūmynams, erškėčiams ir poaugams. "Osmotech" membrana užtikrina aukštą kvėpuojamumą ir neleidžia drėgmei kauptis kelnėse po įtempto darbo. Be to, ventiliacijos angos galinėje kojų dalyje užtikrina geresnį šilumos mainą.

Ne tik ergonomiškos HART AKER-T kelnių detalės, bet ir ypač platus juosmens diržas, apsaugantis juosmens sritį, ir iš anksto suformuoti keliai užtikrina aukštą komforto lygį ir maksimalią judėjimo laisvę. Iš viso penkios kišenės su vandeniui atspariais užtrauktukais užbaigia HART AKER-T kelnių funkcionalumą.

Galimi dydžiai: 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.

*Šios prekės sandėlyje neturime. Užsakius galimas pristatymas per 10 darbo dienų.

326.00 €