InfiRay Finder FL35R Termovizorius

Savybės

  • Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800m
  • 35mm objektyvas su 40 mk šiluminiu jutikliu
  • 2 x 6 val. keičiami akumuliatoriai komplekte
  • Aukštos raiškos FULL HD OLED ekranas

Aprašymas

FL35R 384x288 pikselių raiška, 12 mikronų sensorius su 35 mm objektyvu ir 40mk šiluminiu jutikliu leidžia aptikti objektus iki 1818m. Lazerinis tolimatis veikia iki 800m su 1m paklaida. Vaizdo įrašymo bei fotografavimo funkcijos, ergonomiškas dizainas ir kompaktiškas dydis garantuoja lyderystę tarp visų termovizorių savo segmente. Naktį neliks nepastebėtų objektų, net jei stebėjimo zonoje yra trukdžių pvz. krūmų, aukštos žolės, rūko, dūmų.

Ką reiškia modelio pavadinimas ir kaip jį iššifruoti? FL35R, F - Finder serija, reiškianti, kad tai termovizoriai su tolimačiu; L - Low Resolution, įprastos raiškos 384×288 pikselių, 12 mikronų šiluminis jutiklis (FH versijoje H - High resolution, aukščiausios raiškos šiluminis jutiklis); 35 - tai 35mm objektyvas; R - recording, reiškia, kad turi įrašymo ir fotografavimo funkciją.

Aukšta vaizdo kokybė12 mikronų šiluminis jutiklis su 35 mm objektyvu ir 40mk NETD šiluminiu jautrumu leidžia išgauti aukštą vaizdo kokybę.Infraraudonųjų spindulių jutiklisTermovizorius turi prie okuliaro integruotą jutiklį. Priglaudžiant akį prie okuliaro - jutiklis įjungia termovizoriaus ekraną, kai atsitraukiate - ekranas išsijungia. Tai padeda taupyti energiją ir prailginti įrenginio veikimo laiką.
Rankinis fokusavimasNaudokite rankinį fokusavimą (pasukant objektyvą prieš arba palei laikrodžio rodyklę), kad vaizdas būtų kuo ryškesnis - keičiantis atstumui iki stebimo objekto, neužmirškite perfokusuoti.
PIP Funkcija
"Picture-in-Picture" (Vaizdas vaizde) funkcija pagerina vaizdo aiškumą, ekrano viršuje rodomas paveikslėlis su 2x padidintu vaizdu. Tai padeda priartinti taikinį išlaikant matomumo lauką bendrame ekrane.12 μmšiluminio vaizdo jutiklisDidelio našumo 12μm sensorius yra įmontuotas į kompaktišką korpusą. Galingas objektyvas kartu su 12 µm šiluminio vaizdo jutikliu suteikia išskirtines aptikimo galimybes. 1,7 m aukščio objektą galite aptikti 1818 metrų atstumu net ir visiškoje tamsoje.
6 valandų veikimas x2 akumuliatoriai
Akumuliaturius yra keičiamas, o į komplektą įeina net du akumuliatoriai, tad termovizorius be rūpesčių veiks iki 12 valandų.
FULL HD OLED ekranas1024x768 aukštos raiškos ekranas. Dabar spalvos yra ryškesnės, o vaizdas dar aiškesnis.
Lazerinis tolimatis (LRF) iki 800mTermovizoriuje įmontuotas lazerinis tolimatis (atstumo ieškiklis), kuris padės greitai ir tiksliai užfiksuoti atstumą. Lazerinį atstumo ieškiklį galima nustatyti taip, kad nuolat rodytų kintantį atstumą iki stebimo objekto. Atstumo tikslumas yra ± 1 m. Didžiausias atstumas - 800 m.
Įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasasTermovizoriuje įmontuotas akselerometras ir skaitmeninis kompasas pagerina stebėjimo tikslumą, įvertinant šlaitą ir kampus.
Apsaugos klasė IPX7
Termovizorių galite drąsiai naudoti bet kokiomis oro sąlygomis. Įrenginys atsparus vandeniui ir dulkėms.
Vaizdo įrašymas ir Wi-Fi32 GB vidinė atmintis. Įjungus "WiFi" galėsite prisijungti prie išmaniojo telefono, planšetės, nešiojamo kompiuterio, tiesiogiai transliuoti vaizdą ar perkelti failus bei atnaujinti prietaiso operacinę sistemą.
Atspalvių pasirinkimas
Atspalvių pasirinkimus: "šaltas" atspalvis ir "šiltas" atspalvis. Esant šaltam atspalviui, vizualiai matysite aiškesnę vaizdavimo kokybę su aiškiomis detalėmis, paryškintus objektus. Esant šiltam atspalviui, galima išgauti švelnesnį akiai vaizdą, taip galėsite išvengti regėjimo nuovargio, kurį sukelia ilgas žiūrėjimas.Ultra-clear funkcijaRežimas skirtas pagerinti vaizdą esant blogam orui, pvz. didelis rūkas ar lietus. Režimas padidina termovizoriaus vaizdo detalumą, išryškina šilumą skleidžiančio objekto kontūrus.

Pakuotę sudaroTermovizorius, minkštas dėklas,Type C USB laidas,HDMI laidas,maitinimo blokelis,IBP-2 akumuliatoriai 2x,IBC-2 akumuliatorių pakrovėjas, kaklo dirželis, riešo dirželis, objektyvo servetėlė, vartotojo vadovas.

Techniniai duomenys

Modelis FL35R
Sensoriaus rezoliucija 384x288
Pikselio dydis, μm 12
NETD,MK 40
Kadrų dažnis, Hz 50
Objektyvo lęšis, mm F35/1.0
Matymo laukas, ° 17.5×5.7
Ekrano rezoliucija, OLED 1024x768
Optinis padidinimas 2-8
Skaitmeninis artinimas 1x,2x,3x,4x
Apsaugos klasė IPX7
Aptikimo atstumas, m 1818
Baterijos tipas Li-ion , keičiamos
Vidinė atmintis,GB 32GB
Wi-fi , mobilioji aplikacija Palaiko
Lazerinio atstumo ieškiklio diapazonas, m Max 800 ±1
Maksimalus baterijos veikimo laikas (t=25℃) , h 6
Dydis, mm 160x90x50
Svoris, g 400g 

2,496.00 €