Batai Hart Treksta Condor

NESTFIT TECHNOLOGIJA

Nepakartojamas derinys, neįtikėtinas komfortas. "TrekSta NestFit" batai buvo sukurti, remiantis natūralia kojų forma. Nesvarbu, ar batai yra gerai suprojektuoti, patogumą ir tinkamumą riboja skirtingos vartotojo pėdos formos ir išlinkimai. Nuo pirmųjų batų projektavimo dienų iki šiandien, rengiant ir gaminant avalynę, įvyko nedideli pokyčiai. Dabar atvyksta "TrekSta NestFit Technology ™".

"Treksta" kompanija sukūrė "TrekSta NestFit" technologiją, išmatuojančią 20 000 skirtingų pėdų kreivių ir kontūrų, naudodama šiuos duomenis kurdama batus, kurie natūraliai sukabina pėdas ir kurdami avalynės apsaugą sukuria pridėtinę vertę, nes yra ergonomiška. .

Tai revoliucinga avalynės technologija, užtikrinanti maksimalų komfortą jūsų pėdoms, kai išbandysite "NestFit Technology", iškart pastebėsite skirtumą. Tai yra naujas standartas gaminiams, skirtiems mūsų kojoms, avalynei, skirtai prisitaikyti prie natūralios jūsų pėdų formos.

ICE LOCK

Ši revoliucinga technologija apima avalynės padas, mikro stiklo pluoštus, esančius vertikalioje padėtyje 90 ° kampu nuo pado paviršiaus. Taigi jie sukuria neslidžias vietas ir pasiekia įspūdingą sukibimą su slenkančiais paviršiais, įskaitant ledą.

DAUG TEKSTO

"GORE-TEX" avalynė yra kvėpuojanti ir nepralaidi vandeniui. Jį sukūrė inžinieriai, kad būtų pasiektas optimalus klimato komfortas. "Treksta" į savo miško batų kolekciją įtraukia GORE.TEX membraną. "GORE-TEX" membrana yra laminuota prie vidinio pamušalo, užtikrinant aukšto efektyvumo funkcinį audinį. To vidinio pamušalo siūlės taip pat termiškai uždaromos specialia GORE.TEX juosta. Pamušalas suteiks mums ilgalaikį nepralaidumą, maksimalų kvėpavimą ir apsaugą nuo vėjo.

"GORE-TEX" audinių paslaptis slypi jo revoliucinėje dvigubos funkcijos membranoje. Membrana sudaryta iš išplėstinio politetrafluoretileno. Jame yra daugiau kaip 9 milijardai mikroporų 2,5 kvadratiniame centimetre. Šios poros yra maždaug 20 000 kartų mažesnės nei vandens lašas, bet 700 kartų didesnės nei drėgmės garų molekulė. Taigi, nors drėgmės garai (dujos) gali lengvai išeiti, jo skystas pavidalas negali prasiskverbti pro GORE-TEX membraną.

Siūlės sandarinimas: adatų padarytos skylės siuvant audinį, odą, pamušalą ir tt yra mažos, tačiau gali sukelti nutekėjimą. Dėl šios priežasties, jei siūlės nėra visiškai uždaromos, net ir labiausiai nepralaidus audinys gali išlaikyti kūną sausą.

Norėdami gauti ilgalaikį nepralaidumą, "GORE-TEX" gaminiai naudoja "GORE-SEAM TAPE" juostų technologijas. Šios juostos visiškai užantspauduoja kiekvieną mažytę skylę, kurią siuvamos mašinų adatos.

Naudojant "GORE-TEX" membraną kartu su visų siūlių sandarinimu "GORE-SEAM TAPE" juostomis, "TREKSTA" suteikia batus, kurie suteikia mums ilgalaikį nepralaidumą ir maksimalų kvėpavimą.

HIPERGRIPAS

"Hypergrip" gamina pažangiausius padus pasaulyje. Įdiegdami naujausią technologinę pažangą, plėtojamą kiekvieną dieną, jų padus išbando ir išbando visi platintojai ir prekės ženklai tarptautiniu mastu, siekdami pasitenkinimo ir patvirtinimo lauko rinkoje.

"Hypergrip" tyrimų ir plėtros padalinį sudaro daugiau nei 40 specialistų, kurie nuolatos kreipiasi į technologinius patobulinimus, reikalingus tam, kad "Hypergrip" būtų pripažintas pagrindiniu lauko prekės ženklu atsižvelgiant į jo padangų kokybę ir patogumą.

Tai revoliucinga avalynės technologija, užtikrinanti maksimalų komfortą jūsų pėdoms, kai išbandysite "NestFit Technology", iškart pastebėsite skirtumą. Tai yra naujas standartas gaminiams, skirtiems mūsų kojoms, avalynei, skirtai prisitaikyti prie natūralios jūsų pėdų formos.

*Šios prekės sandėlyje neturime. Užsakius galimas pristatymas per 10 darbo dienų.

Choose a variant:

110.00 €