Stirnų vilioklis

Stirnos ir stirninai yra vieni dažniausiai medžiojamų laukinių gyvūnų. Neatsitiktinai ir vilioklių bei jaukų asortimentas šiems žvėrims yra vienas plačiausių. Stirnos ir stirninai gali būti lengvai suvilioti įvairiais garsais, kvapais ir kitomis imitacijomis, kurios veikia efektyviai ir iš karto pritraukia reikiamą dėmesį.

Skaitydami toliau sužinosite, ką dar lengvesnei medžioklei siūlo specialistai ir galėsite išsirinkti, koks stirnų vilioklis tinka labiausiai.

Stirnų ir stirninų vilioklio nauda

Dažnas medžiotojas iš savo praktikos puikiai žino, jog sulaukti akiratyje pasirodančio žvėries kartais užtrunka tikrai nemažai laiko. Medžiojant reikia daug kantrybės, dažnai ilgų valandų, kurios gali likti be rezultato. Visai kitaip su specialiais stirnų viliokliais, kurie gerokai palengvina įprastą medžioklės procesą. Užtenka vieno tinkamai parinkto jauko ir visa medžioklė gali tapti žymiai lengvesnė.

Stirnų viliokliai veikia garso imitavimo principu. Tai specialios vilbynės, kurias pučiant išgaunami skirtingi garsai. Galimas labai įvairių vilbynių garsų pasirinkimas, tinkamas tiek stirnoms, tiek kitiems laukiniams žvėrims privilioti. Esminis šių jaukų veikimo mechanizmas yra paskleidžiamas garsinis impulsas, kuris kaipmat sukelia netoliese esančių gyvūnų smalsumą.

Išbandykite specialius stirnų ir stirninų violioklius ir mėgaukitės dar lengvesne bei sklandesne medžiokle! Pas mus rasite skirtingų vilbynių stirnoms bei stirninams asortimentą geromis kainomis.